Ducray Sensinol šampon 200 ml

Ducray Sensinol fyziologický ochranný a zklidňující šampon pro citlivou pokožku 200ml Ducray Sensinol fyziologický ochranný a zklidňující šampon zklidňuje vlasovou pokožku a...
Garantovaný nákup z Lékárna AVE

Skladem • 1 varianta% Slevový kód59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč69 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 57 068 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 195 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 4 279 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč97 % • 8 277 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč88 % • 494 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 107 777 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč91 % • 441 recenzíDalší informace

Bio
Na růst vlasů
Bez parabenů

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Doporučuji těm co mají problémy s lupenkou ve vlasech. Používám i jiné šampony této značky,ale tento mi vyhovuje na moji citlivou kůži na hlavě. Šampon mě nedráždí, nesvědí mě po něm kůže, vlasy jsou po umytí pěkné, šampon pění hodně i při malém dávkování. Po umytí se výrazně sníží šupinky ve vlasech . Doporučuji k tomuto šamponu přidat ještě durcay nutricerat.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Šampon určený pro citlivou vlasovou pokožku byl pro mně účinný již po prvním použití. Doporučuji.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Mám ho na doporučení kožní lékařky a fakt jako jediný mi zabral na svědivou a podrážděnou pokožku...

Druh vlasů
tekuté
Bio
Na růst vlasů
Bez parabenů

Ducray Sensinol fyziologický ochranný a zklidňující šampon zklidňuje vlasovou pokožku a snižuje pocity svědění. Jeho hypoalergenní složení bez parfemace zmírňuje svědění již od prvního použití a zajišťuje okamžitý pocit pohodlí. Šampon zajišťuje fyziologickou rovnováhu vlasové pokožky. Šampon má velmi dobrou snášenlivost a je vhodný pro celou rodinu.

Hlavní výhody:

• zklidňuje vlasovou pokožku
  • zmírňuje svědění již od první aplikace
  • hypoalergenní

Účinné látky: - polidokanol zmírňuje pocity svědění

Návod k použití:

Složení:

Naneste šampon na vlhké vlasy, jemně vmasírujte a poté opláchněte. Opakujte a nechte šampon působit 2-3 minuty, poté pečlivě opláchněte vodou. Používejte tak často, jak je třeba (minimálně 3x týdně).

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 10 256 recenzíDalší informace

• snadné užití

s ohledem na fakt, že jsem se již cca 3 roky trápila s ekzemy převážně krk oči - víčka, praskání za ušima - zkusila jsem na doporučení knihy zabývající se problematikou pokožky produkty bez parfemace
    po druhém použití nemám problémy jako u ostatních normálně používaných šamponů
    šampon nijak extra nepění máte pocit jako že jej tma nemáte ale to je pouze zdání
    aplikace s pumpičkou by byla samozřejmě lepší, ale dá se vyřešit

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 10 256 recenzíDalší informace

• vyzkoušený šampon,potíže přestaly

• Od svedeni nepomohl

Koupila jsem jej na zaklade recenzi, protože me pres zimu neustale svedi pokozka na hlave (lupy nemam). Pouzivam jej 3 mesice a bohuzel se stav vubec nezlepsil. Mozna nekomu pomaha, mne ne.

• , zakoupeno v Notino

• Ten šampon mi opravdu pomohl děkuji
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• vlasy nemusím mít tak často, nedráždí pokožku, opravdu působí proti svědění
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Výborný na citlivou pokožku hlavy, nedraždi vyzkoušela jsem hodně samponu a hodně dražších až tenhle splňuje to co je napsáno na obalu. Bohužel ani lékaři nepomohli až tenhle šampon
  • , zakoupeno v MujLekarnik.cz

Perfektní šampon,snad jeden z nejlepších.Vlasy hned po prvním mytí bez lupů