LiQuido Duo Forte šampon na vši 200 ml

BALENÍ * šampon 200 ml, * sérum 125 ml, * hřebínek, * igelitová čepice. JAK POUŽÍVAT 1. SÉRUM * Do mokrých vlasů vetřete dostatečné množství séra tak, aby byly všechny...
Garantovaný nákup z www.lekarna-gabriela.cz

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Pomohl nám už jednou
    • Doporučujeme všem
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

• vyzkoušela jsem více prostředku,tenhle perfektne zabral,šampon hezky voní

spokojená

• šampon 200 ml,
  • sérum 125 ml,
  • hřebínek,
  • igelitová čepice.

JAK POUŽÍVAT 1. SÉRUM * Do mokrých vlasů vetřete dostatečné množství séra tak, aby byly všechny vlasy sérem dokonale ošetřeny. * Sérum nechte působit ve vlasech min. 5 minut. Pro zvýšení účinnosti se doporučuje působení séra prodloužit až na 30 minut nejlépe formou zábalu s čepicí.

• Sérum pak z vlasů omyjte vodou a běžným šamponem.
  • Poté pokračujte v aplikaci šamponu LiQuido DUO FORTE.

2. ŠAMPON * Po předcházející aplikaci séra a po jeho omytí z vlasů běžným šamponem aplikujte ihned do mokrých vlasů asi 10-15 ml šamponu a rovnoměrně v celé vlasové části hlavy vtírejte do napěnění. * Napěněný šampon ponechte ve vlasech 5-10 minut působit a potom omyjte vodou. * Osušte vlasy osuškou, ponechte je nejlépe samovolně oschnout (zvyšujete tak účinnost) nebo je případně osušte fénem.

• Pomocí přiloženého hřebínku vyčešte vši, hnidy a larvy.
  • Aplikaci obou přípravků a tento postup opakujte nejlépe 3x v

intervalu 5-7 dní.

POPIS

Přípravek LIQUIDO DUO FORTE působí NA VEŠ TŘEMI MECHANICKÝMI

ÚČINKY (2x dušení, 1x likvidace). Je založen na bázi olejů a rostlinných silic, je šetrný a dobře snášený i citlivou pokožkou, nedráždí ji, není parfemován a je vhodný i pro malé děti nebo alergiky.

Šampon LIQUIDO DUO FORTE obsahuje jako účinnou složku speciální olej dimethicon a směs přírodních silic. Tyto unikátní látky vytváří nepříznivé podmínky pro přežívání, růst a množení vší.

UPOZORNĚNÍ

Určeno pouze k zevnímu použití. Vhodné pro děti od 3 let. V průběhu používání šamponu nejezte a nekuřte. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některé obsažené látky. Mohou používat těhotné i kojící ženy.

Nežádoucí účinky nebyly pozorovány. Při zasažení nebo podráždění očí, sliznice úst nebo nosu šamponem zasažneé místo důkladně omyjte vlažnou tekoucí vodou. Pokud zjistíte projevy přecitlivělosti pokožky nebo očí po užití šamponu, ukončete jeho používání. Uchovávejte při teplotě 15-25 °C.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 10 256 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Vše ok.

• Vyhozený peníze

Po hodinové proceduře jsem normalně vyčesavala živé vši. Nedoporučuju

• Nic. Vši jsem stejně přežily. Naštěstí jsme jich měli pár.
    • Totálně mi spálil vlasy!

POZOR!!! na odbarvované vlasy! Šampon jsem použila dle návodu,vlasy se slepily udělaly vzadu kouli, nešly rozčesat ani při použití kondicionéru a balzámu na zacuchané vlasy a při rozčesávání se ulomily. Možná byly oslabené odbarvováním,ale samotným odbarvováním jsem si nikdy vlasy takto nezničila. Ale i děti měly po použití úplně vysušené vlasy, naštěstí jsou to kluci,takže šli dohola.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 10 256 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 20 684 recenzíDalší informace

• Velmi nízká účinnost ! Po náročné kůře stejně většina vší žila!
    • Velmi náročný a zdlouhavý postup - 1,5 hod !

Je vidět, že masivní reklamní kampaň v TV byla potřeba, protože bez toho by očividně asi nic moc neprodali.
    Vyhozené peníze !

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Pomohl nám už jednou
    • Doporučujeme všem

• Pomohl nám

Ze školky jsme si donesli vši, tento přípravek nám pomohl se jich zbavit

Malý syn pořad ze školky nosil vši a tento výrobek jako jediný pomohl. Opravdu funguje

• výdrž
    • krásně voní

naše malá princezna chytla ve školce vši a už jsem se strachovala, že budeme muset dlouhé vlásky ostříhat.. naštěstí mi kolegyně doporučila liquido a to zabralo...

• provoní vlásky
    • Absolutně bez účinku na vši. Liquido nelikviduje nic krom nervů rodičů :-)

Vší jsme se zbavili, ale ne zásluhou tohoto přípravku. Neusmrtil z našich vetřelců ani jeden kousek, účinnost v našem případě je tedy 0%. Doporučuji nebrat a peníze investovat do jiného přípravku s vidinou zaručeně lepšího výsledku při likvidaci cizopasníka dětského.

• Všechno

Aplikujeme již podruhé během tří dnů a pořád bez výsledku..Po celkem dlouhé a pro dítě zdlouhavé proceduře dvou přípravků za dost peněz je výsledkem pořád větší a větší vši i přes časté vyčesávání..Nikdy už nekoupím!!! Nechápu proč za tolik peněz žádná kvalita.. Příště se příklonim k jiné značce!!!