Matrix Biolage Fiberstrong Shampoo 250 ml

250 ml
Konzistence
tekuté

• Super

Hledala jsem produkty pro jemné padající vlasy Tento šampon mne zaujal.Už při mytí mě překvapil svoji vůni a vlasy mi připadaly lepší
    Jsem moc ráda , že jsem si ho koupila.Vlasy mám jemné a padající
    .Tak se snažím ,abych jim pomohla.

• příjemná vůně, která na vlasech vydrží
    • skvěle myje - stačí malé množství šamponu
    • skvěle pění
    • vlasy jsou po něm zdravější

Se šamponem se skvěle pracuje, vlasy jsou po něm opravdu zdravější a pevnější a méně mi vypadávají. V kombinaci s kondicionérem ze stejné značky je to bezkonkurenční. Vlasy jsou na dotek jemné, skvěle umyté a příjemně voní. Mám již dlouhou dobu melírované vlasy (které jsou opravdu zničené) a s těmito produkty jsou mé vlasy zdravější.

• , zakoupeno v Parfum.cz

Objem
250 ml
Konzistence
tekuté

Posilující šampon Fiberstrong jemně čistí vlasy a zároveň je regeneruje. Aktivní látky: výtažek z bambusu,

Intra-Cylane.

Účinky: regeneruje a posiluje vlasy, jemně odstraňuje veškeré nečistoty, navrací vlasům přirozený lesk.

Vlastnosti: bez parabenů, gelová textura.

• Super

Jsem moc ráda , že jsem si ho koupila.Vlasy mám jemné a padající
    .Tak se snažím ,abych jim pomohla.

• příjemná vůně, která na vlasech vydrží
    • skvěle myje - stačí malé množství šamponu
    • skvěle pění
    • vlasy jsou po něm zdravější

• , zakoupeno v Parfum.cz

kvalitní

• , zakoupeno v Notino

• Krásně voní,zjemní a uhladí vlasy...

Super,doporučila kadeřnice a nelituji.Zde také příjemná cena...

• , zakoupeno v Vlasový Ráj.cz

• nevysušuje pokožku, nesvědí pokožka

maximální spokojenost

• , zakoupeno v Krasa.cz