Matrix Total Results Amplify Shampoo 300 ml

dámské
Objem
300 ml

• nemám nic proti tomuto produktu

Tento šampon používám pro objem vlasu a mohu říct, že u mne opravdu funguje, objem vlasů viditelný a příjemně voní. Nedráždí pokožku. Určitě doporučuji pro jemné vlásky. Dodá vlasu lesk i objem viditelně. Jsem maximálně spokojena

• kvalita a snášenlivost s vlasy
    • ne zcela funguje na objem na všechny vlasy

zatím jsem nenašel lepší variantu

• hezky voní a pění
    • ale na mé jemné vlasy téměř nepoužitelný,,mam po něm vlasy zplihlé a brzy se mastí

doporučuji pro silné a zdravé vlasy

Druh vlasů
pro jemné vlasy
Určení
dámské
Objem
300 ml

Šampon Amplify jemně čistí vlasy a dodává jim objem. Vhodný i pro barvené vlasy.

• nemám nic proti tomuto produktu

• kvalita a snášenlivost s vlasy
    • ne zcela funguje na objem na všechny vlasy

zatím jsem nenašel lepší variantu

• hezky voní a pění

doporučuji pro silné a zdravé vlasy

• , zakoupeno v Notino

Mezi sampony, ktere pouzivam, prumer.

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

• stačí malé množství

• , zakoupeno v Krasa.cz

v klidu nakupuji z domu,.Výrobek jedobrý s malou spotřebou.Doporučuji

• , zakoupeno v Notino

• Zatím jsem použila jednou, asi příště bych si ho ǔz nakoupila nepozoruji větší objem záleží na kvalitě vlasů asi ten větší objem neudělá žádný šampon
    • Zatím nehodnotím

Dobrá zkušenost s olejem na vlády od této firma příště ǔz by ho nemusela mít, ten objem jsem nějak ne pocítila. Asi bych ho ne doporučila.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

je výborný

• , zakoupeno v Complete Beauty

• hezky voní
    • super cena
    • funguje tak, jak má

• Celkem přijatelná cena
    • Dobře "vyčistí" vlasy
    • Šampon je určen na objem, ale čekala jsem víc..nic moc.
    • Vlasy jsem měla docela brzy mastné.

Na vyzkoušení dobrý, znovu si ho už ale nekoupím.