Matrix Total Results Curl Shampoo 1000 ml

Objem
1000 ml

spokojenost

• , zakoupeno v Krasa.cz

Šampon mi byl doporučen mou kadeřnicí a jsem s ním moc spokojena. Vlasy se nekrabatí, dobře se rozčesávají.

• , zakoupeno v Krasa.cz

jsem ráda, že jsem objevila tento výrobek, mám kudrnaté vlasy a na ně moc výrobků není

Určení
dámské
Objem
1000 ml

Matrix Total Results Curl Shampoo - šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy. Šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy.

Zázračná kontrola vln od kořínků ke konečkům.

Jemně a šetrně myje vlasy.

Dodává vlhkost a základ pro pravidelné vlny.

Uhlazuje a obnovuje povrch vlasu.

Brání nepříjemnému třepení.

Použití: Aplikujte na vlhké vlasy, napěňte a důkladně opláchněte.

spokojenost

• příjemná vůně, pění
    • mně bohužel nesedne a dělá mi lupy (mám vlasovou pokožku se sklonem k tvorbě lupů), nepřipadá mi, že by podporoval přírodní vlnité vlasy

za podobnou cenu jsem měla mnohem lepší zkušenosti například s TIGI

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• viz shrnutí
    • viz shrnutí

Tento Matrix jsem kupovala mamince, která má opravdu hodně kudrnaté vlasy a vzhledem k tomu, že to není její první nákup této řady soudím, že je s ním spokojená, takže můžu vřele doporučit.

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

supr velky,dobra cena a spokojenost