Matrix Total Results Mega Sleek Shampoo 1000 ml

Fialové
Na růst vlasů

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

nevím, je to dárek

• , zakoupeno v ZAOS Praha s.r.o.

Šampón jsem zatím použila po druhé a jsem spokojená. Používám značku matrix již delší dobu. Měla jsem léta červenou řadu a tato mi přijde ještě lepší. Mám poškozené, krepaté konečky a po použití jsou vláčnější. Jsem zvědavá časem jak moc bude znát jeho používání.

• , zakoupeno v Pro-vlasy.cz

Konzistence
tekuté
Fialové
Na růst vlasů

Šampon Mega Sleek je ideálním produktem pro všechny silné, drsné a nezvladatelné vlasy. Aktivní látky: 24 hour Smooth Repair* Technology TM - vyhlazuje vlasová vlákna a usnadňuje úpravu vlasů, ceramidy - hloubkově posilují a obnovují vlasy, bambucké máslo - hydratuje vlasy od kořínkům až po konečky, dodává jim sametový vzhled.

Účinky: jemně čistí vlasy, obnovuje vlasy a předchází jejich poškození, předchází krepatění, vyhlazuje a vyživuje vlasy, dodává vlasům lesk.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

nevím, je to dárek

• , zakoupeno v ZAOS Praha s.r.o.

• , zakoupeno v Pro-vlasy.cz

xxx

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Notino

• Velké balení
  • , zakoupeno v Notino

Skvělý šampon. Vyzkoušela jsem již spoustu šampónů, ale tento mi sedí nejlépe. :)

• , zakoupeno v Bezvavlasy

Mám dlouhé pevné ale krepatějící se vlasy. Mega Sleek je jediná řada, po které se vlasy uhladí.

• , zakoupeno v MameRadiVlasy

• Krásný vlasy opravdu tak jak píší tak platí!!

jsem velice spokojená vlasy jsou super