Matrix Total Results Moisture Shampoo 300 ml

Bio

• , zakoupeno v Lékárna.cz

výborne hydratuje vlasy a pokožku hlavy

• , zakoupeno v Vlasový Ráj.cz

• Efekt , je opravdu dobrý.
    • Cena.

Na vlasech je opravdu vidět již při třetím použití známky změny
    Přasto ale, je dobré použít neoplachující rapair kůru.

• Nepění

Sháněla jsem co největší množství kondicioneru a vybrala jsem si z této řady. Šampon moc nepění, je ho tedy třeba více a vůně není vůbec nijak výrazná.

Určení
dámské
Objem
300 ml
Bio

Šampon perfektně čistí vlasy i vlasovou pokožku a zároveň udržuje optimální hladinu hydratace. Vhodný i pro barevné vlasy.

• vyčistí vlasy
    • mastné a zplihlé vlasy

Nedoporučuji, vlasy jsou po použití zplihlé a mastné. Bohužel není ani pro časté mytí vlasů. Pro mě zklamání.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

výborne hydratuje vlasy a pokožku hlavy

• , zakoupeno v Vlasový Ráj.cz

• Efekt , je opravdu dobrý.
    • Cena.

Na vlasech je opravdu vidět již při třetím použití známky změny
    Přasto ale, je dobré použít neoplachující rapair kůru.

• Nepění

• Vune

Vlasy vydrzi dlouho nemastne :-)

• lesklé vlasy , po použití snadná úprava vlasů
    • svědění pokožky na hlavy

hydratační přípravky(šampony), které jsem používala dříve byly mnohem účinnější

• vlasy po umytí krásně jemné, svěží
    • funguje i jako objedmový šampon
    • výborná cena s ohledem na značku a množství výrobku
    • praktické uzavírání
    • s kondicionérem super šampon pro dlouhé vlasy
    • elektrizující vlasy
    • svědění pokožky

Šampon je skvělý hlavně proto, že pomohl jemným vlasům, jsou vzdušnější a působí nadýchaným dojmem. Takový účinek jsem od něj nečekala. Vlasy trochu elektrizují, ale za ten objem to stojí.
    Krásně pění, má nevýraznou vůni, dá se říci, že vlasy skoro nevoní jako po jiných připravcích, možná plus, že neni použita zbytečná parfemace.
    Již po třetím umytí výrazné zlepšení vlasů. Bohužel měpo něm svědí pokožka hlavy, tak jsem se rozhodla, že zkusím prostřídat s jiným šamponem, myji si hlavu totiž každý den.

Za mnemohu jen doporučit

• , zakoupeno v Krasa.cz

• krasne voní, vydrží, na normal vlasy bez problemu doporučuji..
    • v obchodě chybí kondicioner ale to nesouvisí s produktem