Agáthy Agafji dermatologický Shampoo s březovým dehtem 300 ml

Šampon babičky Agáthy se základem z kořene mydlice s dehtem - proti seboroické dermatitidě. Řada "Agáthina lékárnička" je vytvořen spojením lidových receptů sibiřské bylinkářky...
Doporučená nabídka Esperit

Skladem • 1 varianta59 Kč2 neověřené recenzeDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta49 Kč100 % • 357 recenzíDalší informace

Objem
300 ml
Proti lupům

Přírodní, kvalitní šampon

• , zakoupeno v Zdraví vitamíny doplňky

• po používání lupy razantně ubyly,i ostatní členové rodiny jsou spokojen,není nutno mýt každý den,je perfektní

rozhodně doporučuji,
    kdo má lupy a nebo podobné potíže,
    měl by si objednat,
    u nás všichni spokojeni
    už jsem objednávala znovu

• , zakoupeno v Zdraví vitamíny doplňky

• šampon jsem koupila jako dárek,dosud nebyl vyzkoušen,ale po zkušenostech,co mám s jiným šamponem a kondicionérem/já lupy nemám,/tak si myslím,že bude perfektní.

Nemohu hodnotit,je to dárek,obdarovaný dostane později,ale pokud bude jako kondicionér/což pevně věřím/,tak bude úžasný.

Objem
300 ml
Proti lupům

Řada "Agáthina lékárnička" je vytvořen spojením lidových receptů sibiřské bylinkářky Agáty a moderních kosmetických postupů. Speciální dermatologický šampon s extraktem dehtu proti lupům má profylaktické účinky proti seboroické dermatitidě jakékoliv etiologie. Březový dehet je tradiční protiplísňový, antiseptický prostředek na vlasy. Normalizuje funkci mazových žláz, urychluje regeneraci pokožky a vlasů, zlepšuje prokrvení tkání. Účinek šamponu je zesílen antiseboroicky složkou - Klimbazol (1%) a vitamínem PP.

Přípravek Klimbazol (Climbazol ®) potlačuje růst plísní, které způsobují vznik lupů, a tak předchází jejich vzniku. Vitamín PP je jediný vitamin, který lidová medicína uznává jako léčebný, protože aktivně působí na výměnný proces, zlepšuje strukturu vlasů a uzdravuje je. Mýdlový kořen je přírodní šetrný základ na mytí vlasů na rozdíl od jiných, které se používají v obyčejných šamponech. Tento šampon je doporučen pro předcházení vzniku seboroické dermatitidy a na péči o vlasy.

• Ingredients: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Sodium Styrene/Acrylates Copolymer, Climbazole, Triethanolamine, Sodium Shale Oil Sulfonate, Saponaria Officinalis Root Extract, Niacinamide, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Cl 15985, Cl 19140, Cl 42090, Cl 14720, Cl 16035.
  • Způsob použití: Nanášíme šampon na vlhké vlasy, chvilku masírujeme pokožku hlavy, necháme 1 - 2 minuty působit, opláchneme vodou. Doporučujeme používat 1 - 2x týdně v závislosti na množství lupů. Už po 3-4 použitích se obnovuje přirozená funkce pokožky hlavy a dochází k úbytku lupů.
  • Země původu: Rusko
  • Balení: 300 ml