Alcina Sanftes N°1 Shampoo 200 ml

tekuté

• , zakoupeno v Parfum.cz

• vyhovuje mi na barvené vlasy, používám už několik let
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• U mě velká spokojenost, nejlepší šampon, který jsem zatím měla. Velké zlepšení kvality vlasů, vypadají zdravě.Ale záleží na typu vlasů, každému vyhovuje něco jiného.
  • , zakoupeno v Notino

Objem
200 ml
Konzistence
tekuté

Jemný šampon pro ochranu barvy N°1 od značky Alcina chrání barvu a strukturu vlasů. Regeneruje vlasy od kořínků až ke konečkům a posiluje pokožku hlavy. Výsledkem jsou vyživené vlasy plné lesku a hebké.

• , zakoupeno v Parfum.cz

• Hladký vlas po aplikaci
  • , zakoupeno v kosmetika-ib

Je o.k.

• , zakoupeno v INkosmetika

Šampón jsem pořizovala na zrzavé vlasy barvené v salonu stejnou značkou trvalých barev. Se zrz a červenými odstíny je problém, že se rychle vymývají. Barva + tento šampón = zázrak. Jiné barvy, jiné šampony a barva na vlasech neměla lesk ani týden. Tato kombinace + maska ze stejné řady a mám již víc jak měsíc zrz, který se nevymývá ale odrůstá což pro mě bylo dřív spíše scify...

• , zakoupeno v INkosmetika

• stačí velmi malé množství
    • nevysušuje vlasy
    • zatím se zdá, že nevymývá barvu

vlasy jsou po něm hebké a jemné a vydrží bez mytí několik dní - nemastí se, jsem spokojena