Alcina Volumen Shampoo 250 ml

Doporučená nabídka shop.gleid.cz

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 462 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta57 Kč97 % • 464 recenzíDalší informace

Na růst vlasů

• , zakoupeno v Uvlasku.cz

kvalitní šampon

• , zakoupeno v Notino

Zatím jsem ho použila jednou,neviděla jsem žádné změny. Mám hodně slabé vlasy, tak uvidíme později.

• výborný šampon na jemné vlasy

Konečně po 40 letech jsem natrefila na kombinaci šamponu a kondicionéru (bílá lahvička v modrém obalu), který funguje na moje jemné a nekvalitní vlasy. Jsou na omak krásně měkké a nadýchané a hladké, i když takhle super jsou samozřejmě jen první den po umytí. Na rozdíl od kondicionéru šampon i celkem příjemně voní. A co je úplně nejlepší - konečně něco, co znatelně krotí elektrostatický náboj v mých vlasech. Zkoušela jsem cokoli, můžu si na hlavu napatlat klidně olej, a vlasy mi zvlášť v zimě stejně lítají jak zběsilé. Tady u tohoto komba od Alciny vidím konečně nějaký efekt. Vůbec nelituji vyšší ceny, výsledek za to stojí.

Druh vlasů
Vegan
Konzistence
tekuté
Na růst vlasů

Šampon pro objem vlasů je určen pro normální a jemné vlasy. Tento šampon vlasy šetrně umyje a přitom jim dodá okamžitě objem a lehkost. Hydratuje vlasy, nezatěžuje je a chrání vlasy před škodlivými vlivy vnějšího prostředí.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 165 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Uvlasku.cz

kvalitní šampon

• výborný šampon na jemné vlasy

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 165 recenzíDalší informace