Alterna Caviar RepaiRx Instant Recovery Shampoo 1000 ml

Objem
1000 ml

skvělý

• , zakoupeno v Monato

Krásně voní a vlasy po něm vypadají zdravější a na omak jemné a zdravé. Mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v Uvlasku.cz

Vhodné pro barvené vlasy.

Druh vlasů
pro poškozené vlasy
Určení
dámské
Objem
1000 ml

Luxusní šampon intenzivně obnovuje a vyživuje poškozené vlasy.

skvělý

• , zakoupeno v Monato

• , zakoupeno v Uvlasku.cz

Vhodné pro barvené vlasy.

• , zakoupeno v Notino

• Vydrží velmi dlouho
    • Krásně voní

• profesionální přípravek
  • , zakoupeno v Uvlasku.cz

• co sampon slibuje, to splni, vlasy jsou po nem krasne zrave a hladke

• Funguje tak jak má
    • Vůně
    • Pumpička na dávkování

Skvělý šampon na poškozené vlády. Použila jsem zatím dvakrát, ale díky tomu ze mám hodně citlivé vlasy tak ihned poznám jaký sampon mi sedí a jaký ne. Rozhodne doporučuji investovat a zakoupit i kondicioner stejné řady. Mám relativně hustě vlasy a vždy jsme potřebovala větší množství šampionů aby se mi vlády poradně ocistily od nečistot. U tohoto šampionů stačí opravdu množství liskoveho ořechu a vlasy umýt dvakrát. Poté trocha kondicioneru a vlasy jsou opravdu hladši a působí zdravěji tak jak výrobce slibuje. Vřele doporučuji všem co jsou již zoufale z toho jak zničené mají vlasy a chtějí kvalitní přípravky.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

Je top mezi sampónama na melírované vlasy. Vyzkoušela jsem už hodně šampónů, ale Alterna caviar repair x je to nejlepší co jsem si mohla pořídit. Vlasy nejsou krepaté, jsou krasně hebké a vypadají zdravě. Je ale důležité používat současně s kondicionérem této řady.

• , zakoupeno v Uvlasku.cz

Kvalitní šampon pro všechny druhy vlasů.