Alterna Caviar Restructuring Bond Repair Shampoo 250 ml

Pečující šampon pro suché a poškozené vlasy. Zanechává vlasy zdravé a lesklé. Účinné látky: Caviar Bond Enforcing Technology - obnovuje povrch vlasů, zaceluje poškozená...
Garantovaný nákup z Krasa.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 12 986×recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 46 086×recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 496×recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 4 960×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 166×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč694×neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 247 216×recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč98 % • 7 191×recenzíDalší informace

tekuté
Fialové
Na růst vlasů

• , zakoupeno v Notino

• Staci poměrně malé množství samponu, vytvoří hustou sametovou pěnu. Velmi příjemná jemná vůně. V kombinaci s kondicionerem je výsledek super!
  • , zakoupeno v Luxusnivlasy.cz

• Skutečně funguje. Zaceluje konečky, vlasy jsou pevnější, netřepí se, nelámou se.
    • Krásná vůně, příjemná konzistence, dlouho vydrží.

Jeden z nejlepších šamponů, jaké jsem kdy použila. Vlasy se nelámou, netřepí, jsou zacelené, a to jsem je měla značně poničené častým žehlením, styling. přípravky apod. Velmi doporučuji i další produkty z řady Bond Repair. Investice se vyplatí.

Najlepsi kondicioner

Konzistence
tekuté
Fialové
Na růst vlasů

Caviar Bond Enforcing Technology - obnovuje povrch vlasů, zaceluje poškozená místa,

Age-Control Complex - zabraňuje poškození vlasů, výtažek z kaviáru - působí proti stárnutí vlasů tím, že obnovuje vlhkost, pružnost a lesk, hydrolyzované rostlinné bílkoviny - posilují a vyživují suché a poškozené vlasy.

Vlastnosti: šetrně myje a čistí vlasy, pečuje o poškozené vlasy, zeceluje konečky, posiluje vlasové vlákno, zabraňuje lámání vlasů, neobsahuje sulfáty a parabeny.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• zaceluje konečky
    • stačí malé množství
    • pevnější vlasy
    • vůně

Naprosto vynikající šampón. Za svůj život jsem si x krát odbarvovala a barvila vlasy, měla jsem na hlavě snad všechny barvy. Poslední odbarvení proběhlo před pár měsíci a vlasy byly už fakt hodně suché, absolutně bez života, lesku, krepaté. Používám společně s kondicionérem a proteinovým krémem stejné řady a je to fakt bomba, nikdy jsem tak hezký vlasy neměla! Krepatění vymizelo úplně, vlasy jsou na omak hebký a pevný. Jediné, co mi vadí, je dost výrazná vůně, všechno z této řady voní jak parfém se zeleným čajem, což mně osobně moc nevoní.

• , zakoupeno v Luxusnivlasy.cz

• Krásná vůně, příjemná konzistence, dlouho vydrží.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Najlepsi kondicioner

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Příjemná vůně

Příjemný šampón, vlasy vydrží déle umyté.

• , zakoupeno v Salon Online

• Výrobek jsem koupila již poněkolikáté, mám dlouhé vlasy se zesvětlenými konečky a po použití tohoto šamponu (společně s kondicionérem a vyživujícím olejem od stejné značky a ze stejné řady) jsou vlasy vyživené, hebké, konečky se méně třepí, barva mi déle vydrží. Musela jsem se s ním ale naučit trochu jinak pracovat - namočím si vlasy, vezmu opravdu malé množství šamponu (velikost asi tak lískového oříšku) a vmasíruji jej ke kořínkům, v tuto chvíli šampon moc nepění, vlastně vůbec, jen zlehka opláchnu, aby šampon ve vlasech zůstal a dostal se více do vlasů, a poté vezmu opět menší množství a vmasíruji opět ke kořínků, to už šampon pěkně pění, promasíruji pokožku hlavy, jen lehce promnu i délky vlasů a konečky (je zbytečné dřít i délky vlasů a konečky u dlouhých vlasů, při oplachování šamponu toho přes ně projde dost na to, aby se umyly, takto se zbytečně lámou a vysušují) a pořádně opláchnu. Ze začátku jsem byla zklamaná, že musím šamponu používat hodně, aby vůbec pěnil, a že ho za tu cenu spotřebuji moc... Po tom, co jsem se s ním naučila pracovat, jsem s ním opravdu velmi spokojená, je to asi nejlepší šampon na vlasy, co jsem kdy používala a budu se k němu určitě vracet.

• Celkově příjemný výrobek
  • , zakoupeno v Pro-vlasy.cz

• Nevhodné balení bez dávkovače.
  • , zakoupeno v Notino

• tak příjemné vlasy na dotek, které se nekrepatí a nelámou jsem nikdy neměla, šampon stojí za každou korunu
    • cena, ale co se dá dělat