Bes Gelato Volumizační šampon s vůní žvýkačky 250 ml

Bes Gelato Volumizační šampon s vůní žvýkačky 250ml. Výživný šampon pro jemné a narušené vlasy, který dodává objem. Obsahuje přírodní proteiny, které dodají vlasům sílu, lesk a...
Doporučená nabídka Hair-Cosmetics.cz

• , zakoupeno v A-vlasy

• krásne vune vlasy hebke na dotek

kvalitni

• , zakoupeno v vlasy-kosmetika.cz

• Vlasy lesklé a dobře rozčesatelné.
    • Vůně
    • Nedodá objem ( obsahuje silikony ) + výskyt lupů

Tenhle šampon jsem si vybrala, protože potřebuji dodat objem mým jemným vlasům. Objem sice nedodal, ale krásně se po něm lesknou vlasy. Příště si ho ale už neobjednám.

• , zakoupeno v vlasy-kosmetika.cz

s výrobkem jsem již měla zkušenosti a jsem s ním velice spokojená.

Značka
Konzistence
tekuté
Bio
Na růst vlasů

Bes Gelato Volumizační šampon s vůní žvýkačky 250ml.

Výživný šampon pro jemné a narušené vlasy, který dodává objem. Obsahuje přírodní proteiny, které dodají vlasům sílu, lesk a výrazně zlepší jejich celkovou strukturu.

Použití: malé množství šamponu ve velikosti ořechu aplikujte do dlaně ruky, rozetřete a přímo aplikujte na vlasovou pokožku. Pokožku jemně masírujte krouživými pohyby a vytvořte pěnu. Pěnu naneste na celou délku vlasů a potom opláchněte dostatečným množstvím vlažné vody. V případě potřeby je možné postup zopakovat.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 2 126 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v A-vlasy

• krásne vune vlasy hebke na dotek

kvalitni

• , zakoupeno v vlasy-kosmetika.cz

• Vlasy lesklé a dobře rozčesatelné.
    • Vůně
    • Nedodá objem ( obsahuje silikony ) + výskyt lupů

• , zakoupeno v vlasy-kosmetika.cz

s výrobkem jsem již měla zkušenosti a jsem s ním velice spokojená.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 2 126 recenzíDalší informace

Objem mi do vlasů nedodal, ale krásně voní.

• , zakoupeno v vlasy-kosmetika.cz

Mám krátké jemné vlasy a proto jsem si vybrala tento šampon pro objem a také vůni.
    Jsem velice spokojená a po umytí vlasů se line příjemná vůně.Tento produkt jsem ukázala i kamarádce a určitě si ho koupí.O produktu jsem se dozvěděla od své kadeřnice, která je také prodává a tak jsem zkusila internet, kde je Vaše zboží lacinější, než u ní (což samozřejmě chápu).

• krásně voní
    • objem jsem nezaznamenala

příšte bych si ho už nekoupila