Bohemia Cosmetics Pivrnec s extrakty z pivních kvasnic a chmele vlasový šampon 250 ml

Garantovaný nákup z Parfemomanie.cz

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 195 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč96 % • 5 242 recenzíDalší informace

Bez parabenů

• Kvalita
    • Účinek
  • , zakoupeno v diskont drogerie

Pánové s tímto šamponem v naší domácnosti si velice dobře rozumí.

• kvalitní výrobek, dříve jsem neznal, skvěle funguje

kvalitní výrobek, dříve jsem neznal, skvěle funguje.

Značka
tekuté
Bio
Na růst vlasů
Bez parabenů

Pivrncův příspěvek ke kvalitní každodenní osobní hygieně a péči o vlasy. Nová receptura využívá po vzoru moderních pivních koupelí příznivých účinků pivních kvasnic. Samotné extrakty z pivních kvasnic (Saccharomyces Cerevisiae) a chmelu obecného (Humulus Lupulus) mají popsány pozitivní účinky na pokožku. Receptura obsahuje proteiny, lipoidy, vitamíny a jiné vlasu a pokožce prospěšné látky. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí všech druhů vlasů a vlasové pokožky. Vlasy se snadněji rozčesávají a budou po umytí hebké a lesklé.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Kvalita
    • Účinek
  • , zakoupeno v diskont drogerie

Pánové s tímto šamponem v naší domácnosti si velice dobře rozumí.

• kvalitní výrobek, dříve jsem neznal, skvěle funguje

kvalitní výrobek, dříve jsem neznal, skvěle funguje.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

vše výborné

• , zakoupeno v Notino

• Oživuje vlasy, snižuje padání, jemná vůně, dobře omyvatelný
  • , zakoupeno v Notino

super šampon, vlasy vyživené a krásně lesklé, chválí manžel i syn, doporučuji

• , zakoupeno v Parfemomanie.cz

• dobá cena
    • kvalita
    • přestali mi padat vlasy
    • nemám lupy

Objednal jsem si tento produkt ze srandy k vánocům, ale jsem s ním velmi spokojen, takže sem si objedal další zásbu..
    Sice jsem chlap, ale držím si trochu delší vlas :) vždy jsem měl problémy s lupy zkusil sem spousty různých přípravků, vždy s nějakým menším úspěchem.. Ale od doby co používám tento šampón lupy vůbec nemám, taktéž oproti dřívjším chomáčům vlasů co jsem vytáhl, mi nyní vlasy téměř nepadají :)
    Vůně příjemná, nepříliš silná, pocitově hřející :)
    Obrovská spokojenost, doporučuji tento produkt, zkusit všem co už neví co s vlasy, které padají, s lupy, či jen drsnou pokožkou hlavy..
    Prostě super super super, kdybych mohl dám 1000 hvězdiček :)

ok