Caltha tekutý šampon Yucca 250 ml

• , zakoupeno v Regio ČEP

• Přírodní složení
    • Nádherná vůně
  • , zakoupeno v Folly

Velice kvalitní šampon, jeden z mnoha přírodních produktů, který mně nejvíc vyhovuje, zklidní vysušenou vlasovou pokožku a velice omezí lupovitost. Má nádhernou kořenitou vůni, hodí se jak pro muže, tak i pro ženy. A není třeba ani používat kondicioner, protože vlasy se po něm dobře rozčesávají.

• , zakoupeno v KrasnaPrirodou.cz

• přírodní složení
    • nakyslá nepříjemná vůně
    • na lupy nezafungoval

Nenadchne, neurazí. Vlasy umyje, ale nepomohl mi ani s bojem proti lupům ani s rychlým maštěním. Konzistence je spíše řidší, s takovými "sraženými" kousky. Vůně mi není příjemná, je taková nakyslá. Obě věci bych šamponu díky přírodnímu složení odpustila, kdyby měl nějaký skvělý efekt. Celkově jsem čekala víc, s jinými značkami jsem spokojenější.

Druh vlasů
Proti roztřepeným konečkům
Proti lupům

BALENÍ 250 ml

JAK POUŽÍVAT

Naneste množství o velikosti jedné polévkové lžíce ke kořínkům vlasů, tam vytvořte hustou pěnu, kterou poté rozprostřete až ke konečkům vlasů.

POPIS

ŠAMPON JE VHODNÝ PRO NORMÁLNÍ I MASTÍCÍ SE VLASY. Obsahuje přírodní ingredience jako tenzidy z kokosu.

Součástí šamponu je prášek z Yuccy, který...

• , zakoupeno v Regio ČEP

• Přírodní složení