Curapil přírodní šampon 200 ml

Garantovaný nákup z MJ - Krása a zdraví

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 195 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 630 recenzíDalší informace

Bio
Na růst vlasů
Bez parabenů

• , zakoupeno v Curapil

Stejně jako u kondicionéru, pěkně voní,mám po něm krásné vlasy a už nemám vysušenou pokožku. Takže doporučuji všem

• skvělé
  • , zakoupeno v Curapil

• Doporučuji, opravdu funguje.

Značka
tekuté
Bio
Na růst vlasů
Bez parabenů

Energetický šampon Curapil pro podporu růstu vlasů. Díky bohatému složení šetrně a dlouhodobě posiluje vlasy od kořínků po konečky. Obsažený keratin zaplňuje trhliny ve vlasovém vláknu, a tak zničený vlas "opravuje". Kofein, arganový olej a keratin posílí vaše vlasy. Šetrné tenzidy(mycí látky) nedráždí pokožku hlavy. Naopak pokožku vyživuje díky kokosovému oleji a dalších přírodních zdrojů. Kofein podporuje růst vlasů, arganový olej a extrakt z aloe vlasy dostatečně hydratují, vyživí a zregenerují.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 9 889 recenzíDalší informace

• skvělé
  • , zakoupeno v Curapil

• Doporučuji, opravdu funguje.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 9 889 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Curapil

Zatím jsem použila jen jednou a dobrý tak uvidíme

• , zakoupeno v Curapil

• Zdravější, hustší a lesklejší vlasy

S výrobkem jsem moc spokojená, vlasy přestaly padat, spadne opravdu minimum při mytí i foukání. Pro srovnání jsem zkoušela i jiné šampóny, ale stejně se k šampónu od Curapil vždy vrátím!❤️

• vydrží dlouho
    • funguje
  • , zakoupeno v Curapil

• zmírňuje vypadávaní vlasů (používala jsem v kombinaci s tabletami a kondicinérem)
    • hezky voní
    • líbí se mi složení výrobku (bez silikonů, sulfátů a parabenů)
    • člověk musí přijít na to, jak ho napěnit (je řidší v porovnání s klasickými šampony)

Asi je to individuální, ale mně pomohl zlepšit stav vlasů (dost je zatěžuji barvením), méně vypadavájí a začali mi růst další jemné vlásky. Vrátila jsem se ke Curapilu zase cca po roce a půl, kdy se mi začali vlasy zase zhoršovat (naposledy mi pomohl, tak jsem se rozhodla ho zase začít používat).
    Nečekejte zázraky na počkání, opravdu to chce alespoň ty 3 měsíce, aby byl efekt viditelný.
    Spíše se vyplatí počkat na nějakou akci obchodu, jinak se to dost prodraží, ale ty bývají poměrně často. ;)

Vlasy hebke, jemne.

• , zakoupeno v Curapil

používám krátce, ale zatím moc spokojená

• , zakoupeno v Curapil

• Byl to dárek, který už je vyzkoušen, takže velká spokojenost