Dixi šampon březový 250 ml

Doporučená nabídka Alza.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 294 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Značka
Na růst vlasů
Bez parabenů

• příroda
  • , zakoupeno v Benu.cz

• mohu jen a jen vřele doporučit ;) :)

naprostá spokojenost ;) :)

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Skvělý šampón, kopřivovej je taky skvělej, střídám je....

Značka
tekuté
Bio
Na růst vlasů
Bez parabenů

Dixi Březový šampon s přírodní březovou šťávou příznivě působí na regeneraci vlasů a vlasové pokožky. Podporuje růst vlasů, zlepšuje jejich pružnost a lesk. Přidaná kondicionační složka usnadňuje rozčesávání vlasů. Výrobek je balen v praktickém jednorázovém sáčku, což využijete při cestování a sportování. Určen pro normální vlasy. Vhodný pro každodenní použití pro celou rodinu.

• Použití: na mokré vlasy naneseme potřebné množství šamponu, vlasy umyjeme a pěnu důkladně opláchneme.
  • Složení: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Betula Alba, Sodium Chloride, Cocamide Dea, Parfum, Methylchloroisotiazolinone, Methylisothiazolinone, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Citric Acid, Limonene, Geraniol, Linalool, CI 19140, CI 42090.

Dixi Březový šampon podporující růst vlasů pro normální vlasy 250 ml

• příroda
  • , zakoupeno v Benu.cz

• mohu jen a jen vřele doporučit ;) :)

naprostá spokojenost ;) :)

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Skvělý šampón, kopřivovej je taky skvělej, střídám je....

• , zakoupeno v Lékárna Bella

• Hezky voní
    • Pění
    • Jemně myje a nedráždí
    • Vlasy jsou dobře upravit
    • Při delším používání mám pocit, že mi vysušuje pokožku hlavy.

Kvalitní šampon pro každodenní použití pro všechny typy vlasů.

• levný
    • vůně
    • dobře pění i při malé dávce
    • snadné rozčesávání
    • vlasy jsou uhlazené, hebké na dotek, načechrané
    • malá lahvička - rychle mizí

Šampon jsem si koupila kvůli tomu, že by měl mít příznivý vliv na růst vlasů.
    Šampon jsem zatím použila třikrát (před týdnem mi přišel). Vlasy po něm vydrží "být použitelné" i dva dny po umytí. Což mě mile překvapilo, protože po šamponech, které jsem doteď používala se mi vlasy začaly mastit už druhý den po umytí - bez použití jakýchkoliv jiných přípravků na vlasy (spreje na rozčesávaní, pro lesk, proti teplu,..).
    Bála jsem se vůně, jelikož mi moc nevoní bylinné šampony atd., každopádně tento šampon má příjemnou vůni takovou lesní.
    Při malé dávce (akorát do dlaně) pění okamžitě po nanesení na vlasy.
    Nechávám ho působit cca 3 minuty pak ho smyji z vlasů a okamžitě vlasy vyfénuji.
    Při prvním umytí jsem nemusela použít žádný další přípravek na vlasy a vlasy jsem měla krásně jemné a nezacuchané.
    Po dalších umytí už to bylo horší (možná, proto že jsem vlasy nefénovala hned). Použila jsem sprej na rozčesávání a lesk a vlasy mám stejně hebkoí a načechrané jako po prvním umytím.
    Já můžu tento šampon jen a jen doporučit :)

• , zakoupeno v Býtfit.cz

Na obalu píší kondicionérní složky, ale vlasy jsou po něm docela dost drsné, což se mi nestává u lecjakého jiného šamponu, u kterého tyto vlastnosti neuvádějí.

• , zakoupeno v Lékárna Expres

Osvědčený šampon pro normální vlasy dobrá cena

• pěkné zdravé vlasy
    • velmi nízká cena ( 37 kč v akci )

vyzkoušela jsem snad všechny značky na trhu, které slibují s vlasy udělat zázraky a stejně jsem nakonec stejně skončila u šamponu, který jsme měli jako děti. Tento šampon je daleko lepší než kdejaký jiný z reklamy za trojnásobnou cenu. Vlasy jsou pevné, lesklé, nemastí se tolik a netřepí se mi tolik konečky jako u jiných značek, kde musím používat zvlášť sérum na konečky.
    sehnala jsem ho v drogerii Rossmann ( paní v jiné recenzi psala, že je málokde k sehnání ) .

• , zakoupeno v Inter-Store.cz

• Vyzkoušela již mnoho různých šamponů na vlasy....např. Elseve, Dove, Ultra Doux, Nivea....atd., ale po těchto šamponech jsou mé vlasy tak jemné, že se brzy opět mastí. Již několik let používám šampon Dixi a je s ním opravdu maximálně spokojená. Má příjemnou svěží vůni, v běžných prodejnách v okolí mého bydliště už jej bohužel nejde sehnat - v sortimentu se již běžně nevyskytuje a proto jsem zvolila objednávku přes internet. Vlasy jsou po něm jemné, hebké a příjemně voní.

Cena rozhodně odpovídá. Šampon má příjemnou vůni, vlasy jsou po něm hebké, lesklé a je vhodný pro každodenní použití.

• , zakoupeno v de Miclén Trading

• vyzkoušená kvalita