Doliva olivový regenerační šampon 500 ml

Objem
500 ml
Proti lupům

• , zakoupeno v Notino

Mám jemné a mastící se vlasy, šampon skvěle vyhovuje.

• Je vonava

unisex
Objem
500 ml
Proti lupům

Více ochrany a péče pro barvené vlasy. Extrakt z květu pomerančovníku a fíků regenerují vlasy, zabraňují vyblednutí barvy a chrání před UV zářením.

• Výsledek: intezivní lesk a zářivá barva.
  • Použití: Vetřít do mokrých vlasů a poté dobře opláchnout vodou.

V naší nabídce naleznete i další produkty značky Doliva.

• , zakoupeno v Notino

Mám jemné a mastící se vlasy, šampon skvěle vyhovuje.

• krásně voní
    • pomáhá proti lupům
    • jemnější vlasy
    • asi cena (aspoň u nás v lékárně)
    • dlouho nevydrží :-)

Po špatné zkušenosti s jiným šamponem, kdy se mi na hlavě začaly dělat stroupky, jsem se opět vrátila k D´Olivě a všechno se zase vrací do normálu. Je vždy váhám, jestli tento šampon nebo Panthenol, se kterým mám také dobré zkušenosti. Ale D´Oliva má výhodu v tom, že krásně voní a proti lupům nezná slitování :-)

• Je vonava
    • Mam po nem tvrde vlasy a nejdou rozcesat

Jinak jsem celkem spokojena

• příjemně voní
    • větší balení
    • zdravé a hebké vlasy

Šampon se mi osvědčil, příjemně voní a po umytí mám hebké a poddajné vlasy.

• vlasy jsou po umytí hebké, skvěle se češou a krásně voní

• , zakoupeno v Doliva-kosmetika.cz

• hezká vůně, po použítí jsou vlasy zdravé

nemám ho dlouho, tak nemůžu 100% ohodnotit výsledek :)

• , zakoupeno v Doliva-kosmetika.cz

Po umytí šamponem je nutno použít kondicionér, jinak bych vlasy nerozčesala.

• KRÁSNĚ VONÍ, JSOU PO NĚM ÚŽASNÉ, NEVYSUŠENÉ VLASY
    • NIC

POTŘEBOVALA JSEM ŠAMPON A TENTO MĚ ZAUJAL

PERFEKTNÍ, VONÍ A JSOU PO NĚM MĚKOUČKÉ VONAVÉ VLASY, DOKONCE I MALÁ SI HO OBLÍBILA :))

URČITĚ DOPORUČUJI

BUDU SI DÁVAT POZOR NA TO, ABYCH SI VŠAS OBJEDNALA DALŠÍ :))