Ducray Elution Shampoo 300 ml

Objem
300 ml
Proti lupům

Je výborný na suchou kůži na lupy. Takových šamponů je pramálo
    Většina je na suché vlasy ale na kůži s také málokterý pomůže.

• Používám dlouhodobě

Tento šampon je "zdravotní",
    používám na doporučení kožní lékařky,
    prospívá mým vlasům i pokožce.

• Cena + velikost balení
    • působí podpůrně k dalšímu šamponu Ducray Kelual v boji proti úporným a vytrvalým lupům
    • vydrží dlouho
    • nemá farmakologický zápach - voní příjemně
    • nedráždí kůži hlavy
    • není 100%
    • brzy se vyvine rezistence lupových stavů
    • Samostatně nedostačují na úporné stavy lupů - potřeba kombinovat se "silnějším kamarádem"

Jako podpůrný šampón v boji proti lupům je dostačující. Jelikož je ho velké balení oproti těm drahým a malým balením - které však působí účiněji, tak vydrží dýl. Já ho osobně používám v kombinaci s šamponem Ducray Kelual a zatím si nemůžu stěžovat. Sice jej mám asi jenom 2 měsíce a očekávám zachvíli nástup rezistence, tak jako u jiných šampónů ale pak se zase vrátím k Biodermě DS+ a po nástupu rezistence na Biodermu opět naskočím na tyto šampony a budu to takhle točit. I podle dermatologa je to "točení" různých značek šampónu jediná možnost. Přijde mi, že dermatolog rezignoval po 20 letech neúspěšné léčby všemožnými způsoby na odstranění úporných stavů lupů. Díky těmto šamponům se mi tyto stavy daří držet jakž takž na uzdě a v přijatelné míře.

Určení
unisex
Objem
300 ml
Proti lupům

Šampon pro ochranu citlivé vlasové pokožky ELUTION Šampon pro ochranu citlivé vlasové pokožky

Doplňková péče při výskytu lupů

Zachování zdravé vlasové pokožky je podmínkou pro rovnováhu a zdraví vašich vlasů. Vlasová pokožka je každý den vystavena škodlivým vlivům (stres, znečištěné ovzduší, nevhodné vlasové přípravky,…), které vedou k její větší křehkosti (podráždění, svědění,…).

Dermatologické laboratoře Ducray vyvinuly Elution šampon pro ochranu citlivé vlasové pokožky. Tento ochranný šampon obsahuje glukonát zinku a jemné mycí báze, které dokonale respektují přirozenou rovnováhu vlasové pokožky a pomáhají tak vlasům navrátit jejich sílu, zdraví, objem a lesk. Šampon Elution se též doporučuje jako následná péče o lupy, kdy je vlasová pokožka velmi citlivá. Elution zabraňuje návratu lupů. Velmi dobrá snášenlivost.

Návod k použití: Používejte podle potřeby. Naneste šampon na mokré vlasy, jemně masírujte a opláchněte. Aplikaci opakujte, nechte šampon několik minut působit. Poté důkladně opláchněte.

Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou.

Je výborný na suchou kůži na lupy. Takových šamponů je pramálo
    Většina je na suché vlasy ale na kůži s také málokterý pomůže.

• Používám dlouhodobě

Tento šampon je "zdravotní",
    používám na doporučení kožní lékařky,
    prospívá mým vlasům i pokožce.

• Velké baleni,vydrží dlouho,příjemná vůně
    • Výrazné zhoršení po použití šamponu,vysoká cena

Po použití se stav mych lupu velmi výrazně zhoršil,zatím nejhorší šampon,co jsem použila proti lupum.U mě po použití tohoto šamponu lupy nezmizely,naopak rapidně přibyly.

• Cena + velikost balení
    • vydrží dlouho
    • nemá farmakologický zápach - voní příjemně
    • nedráždí kůži hlavy
    • není 100%
    • brzy se vyvine rezistence lupových stavů

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

• Ideální doplněk šamponu Kelual DS.
    • Nic.

Doplněk šampónu Kelual DS, který používám denně (jen 1x týdně vynechám a místo něj použiju Kelual DS). Perfektně eliminují seboroickou dermatitidu, od doby užívání nemám lupy (šupinky).

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Zatím jsem myla vlasy jednou

Mám delší dobu problém s pokožkou hlavy a zkouším
    více šamponů.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• příjemná vůně, krásně pění, velké balení

preventivní péče proti tvorbě lupů, s touto značkou jsem spokojena