Eucerin DermoCapillaire pH5 šampon na vlasy 250 ml

pH5 citrátový pufr udržuje ochranný kyselý kožní plášť kůže, který ji chrání před negativními vlivy. Jemné složení bez alkalických mýdlových složek pomáhá předcházet...
Garantovaný nákup z EUROPARFÉMY.CZ

Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 3 279 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 228 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 415 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 011 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 1 687 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč99 % • 4 456 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 2 563 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta90 % • 39 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 29 079 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 9 969 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 470 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 2 152 recenzíDalší informace

příjemný,

• , zakoupeno v Pilulka.cz

mě osobně tento šampon nevyhovuje - přesušená pokožka, rozlítané vlasy

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Mám citlivou kůži , jsem alergik. Tento šampon se mi osvědčil , není agresivní a neměla jsem s jeho používáním problémy. Proto jsem si ho objednala znovu.

Značka
tekuté
Bio
Na růst vlasů
Bez parabenů

Jemné složení bez alkalických mýdlových složek pomáhá předcházet podráždění a vysušování vlasové pokožky.
Odstraňuje z vlasů alergeny a pyl.
Dodává vlasům zdravý lesk a pružnost.

Výsledek:
Celkové zlepšení stavu pokožky hlavy a zachování její optimální rovnováhy.

Použití: Vmasírujte do mokrých vlasů a nechte chvíli působit. Důkladně opláchněte. Šampon je vhodný i pro každodenní použití.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč95 % • 26 353 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 10 261 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč98 % • 105 704 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

3zákazníci nedoporučují produkt

příjemný,

• , zakoupeno v Pilulka.cz

mě osobně tento šampon nevyhovuje - přesušená pokožka, rozlítané vlasy

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč95 % • 26 353 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 10 261 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Lékárna Typos

• vlasy jsou po použití vzdušné a velice příjemné na omak

• +
  • , zakoupeno v sLéky.cz

• vyhovuje mi
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Výborný na citlivou vlasovou pokozku
  • , zakoupeno v Kosmetika Francie

Koupila jsem ho dceři, hodně ji svědila pokožka hlavy. Zatím to vypadá dobře, ale jsme teprve na začátku.

Používám již dlouho

ideální pro každodenní mytí