Gliss Kur Total Repair 19 Shampoo 250 ml

Garantovaný nákup z VELDRO

Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 594 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč99 % • 520 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč99 % • 2 965 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 411 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 009 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 462 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Info v obchodu29 Kč99 % • 2 905 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta1 039 neověřených recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta94 Kč87 % • 279 905 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč90 % • 26 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 636 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta39 Kč100 % • 5 328 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 14 064 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 060 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč93 % • 18 987 recenzíDalší informace

Bio
Na růst vlasů
Bez parabenů

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

za mě jednička, používám pravidelně, mám jemné vlasy a naprosto mi vyhovuje, nedělá lupy

velmi dobrá kosmetika

• , zakoupeno v VMD

Byl to dárek, prozatím nevím.

Značka
tekuté
Bio
Na růst vlasů
Bez parabenů

Receptura Gliss Kur s keratin sérem regeneruje již vzniklá poškození, posiluje buněčnou strukturu a tím předchází budoucímu poškození. Pro potřeby suchých a poškozených vlasů, šampon Total Repair s Keratin Sealer výplní úzce váže keratin a poskytuje hloubkovou péči, poddajnost, lesk a až o 85%* méně lámavosti. * v porovnání s neošetřenými vlasy. Vyzkoušejte také další produkty značky Gliss Kur:

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

velmi dobrá kosmetika

• , zakoupeno v VMD

Byl to dárek, prozatím nevím.

• , zakoupeno v NěmeckýEshop.cz

• Krásně voní
    • Dobrá cena

S touhle značkou jsem dlouhodobě spokojená.

• , zakoupeno v EVA.cz

DOBRÁ ZNAČKA

• Ideální pro suché, hrubé a poškozené vlasy. Zanechá vlasy zdravé, hebké.
    • Tento šampon jsme dostala od přítele k Vánocům a docela se co se týče účinku toho šamponu trefil. Mně tenkrát pomohl, a to jsem měla ve srovnaní s přítomností kratší vlasy.
    • Žádné nevýhody jsem tenkrát nezaznamenala.

Pokud máte suché a poškozené vlasy a hledáte trochu kvalitnější šampon, tak si ho pořiďte. Jen cena mně osobně trochu vadila.

• vyživující šampon

hezká vůně
    stačí malé množství
    vyživuje vlasy
    nepoužívám kondicionér, ale malé množství masky

• cena odpovídá kvalitě
    • osvědčená značka
    • příjemná vůně
    • dle mého jen na hodně suché vlasy nebo vlasy poškozené po celé délce

Koupila jsem si ho na zkoušku, abych si po zimě trošku zregenerovala vlasy. Ale protože je mám spíše normálně se mastící a vysušené pouze konečky, tento šampon mi je tím víc zmastil. Ale jsem přesvědčená, že na suché vlasy nebo celé vysušené je perfektní.
    Tuto značku mám celkově moc ráda, osvědčila se mi a nestalo se mi, že bych narazila na nekvalitní výrobek. Když mi nesedl, tak jenom proto, že se hodil na jiný typ vlasů než jsou ty moje.

• příjemná vůně
    • zacelené a vyhlazené vlasy
    • mírná redukce třepení a lámavosti
    • solidní cena
    • lepší výsledky pouze s kondicionérem

Výborný šampon, který mi v kombinaci s balzámem stejné značky pomohl s poničenými vlasy. Melírování, žehlení, fénování, kulma, tohle všechno se na kvalitě mých vlasů podepsalo. Byly poničené, suché a lámavé. Příjemná vůně, viditelné výsledky a dobrá cena jsou dalšími pozitivy, V každém případě doporučuji používat i balzám. Střídám i s jinými šampony a nemůžu si stěžovat. Pro mně příjemné překvapení.

• * vůně
    • * péče a reálné výsledky
    • * cenová přijatelnost
    • * snadnost aplikace

Tento šampon je velice kvalitním výrobkem vlasové péče. Měla jsem vlasy zničené po odbarvení, vysušené, tenké, zplihlé. Má volba byla Gliss Kur Total Repair 19. Ale milí přátelé, aby bylo dosaženo optimálního výsledku, je nutné krom šamponu používat také vlasovou masku nebo vlasový balzám. A je snad jasné, že výsledek se nedostaví po jednom umytí, ale je nutné přípravky používat alespoň 3 týdny. A za sebe mohu říci, že po měsíci mé vlasy aznamenaly viditelné zlepšení kvality. Hladké, plné lesku, bez roztřepených konečků. Vlasy vydrží krásné po 3 dny. Jsem absolutně spokojená a mohu jen doporučit. :-)