Gliss Kur Ultimate Color šampon 250 ml

Gliss Kur Ultimate Color Shampoo ( barvené vlasy ) - Regenerační šampon - pro barvené vlasy - regeneruje je - chrání barvu proti vyblednutí - předchází budoucímu poškození...
Garantovaný nákup z VELDRO

Skladem • 1 varianta80 Kč97 % • 1 864 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 5 305 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč88 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 508 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč99 % • 2 938 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka55 Kč98 % • 26 331 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka55 Kč98 % • 9 982 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby55 Kč98 % • 74 316 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Info v obchodu89 Kč98 % • 2 880 recenzíDalší informace

• stalos barev

• Stačí malé množství
    • Bohatá pěna
    • Kvalita

Šampon Gliss Color Perfector mě mile překvapil. Použila jsem ho zatím jen 3x, ale musím konstatovat, že mé vlasy vypadají zdravě, jsou lesklé a hebké. Šampon má jemnou, lehkou vůni, která vydrží i druhý den. Stačí malé množství, které vytvoří bohatou pěnu. Doporučuji všem, co touží po kvalitě.

• konzistence
    • barva

Šampon Gliss Color Perfectro je velmi super šampon. Jsem zvyklá používat jinou značku šamponu,ale šampon od Gliss mě hodně překvapil. Po umytí mám vlasy jemné.Šampon krásně voní. Stačí malé množství ze kterého se vytvoří velka pěna. S produktem jsem spokojená a ráda ho doporučím

Značka
Bez parabenů

Gliss Kur Ultimate Color Shampoo ( barvené vlasy ) - Regenerační šampon

• pro barvené vlasy
  • regeneruje je
  • chrání barvu proti vyblednutí
  • předchází budoucímu poškození

Použití:

Naneste na mokré vlasy, napěňte a poté důkladně opláchněte.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

• stalos barev

• Stačí malé množství
    • Bohatá pěna
    • Kvalita

• konzistence
    • barva

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• příjemná vůně
    • vlasy jsou lesklé
    • dobře se rozčesávají
    • -

Vlasy si musím umývat častěji, protože se mi více mastí. Šampon má velmi příjemnou vůni, která přetrvává i po opláchnutí vlasů. Po umytí jsou vlasy lesklé, příjemné na dotyk, dobře se rozčesávají. Šampon je hustý, dobře se nanáší na vlasy a dobře pění.Doporučuji

• úččinost
    • nemám co vytknout

Šampon Gliss Color Perfector splnil veškerá má očekávání.Oživil barvu mých vysušenných barvených vlasú.Vlasy jsou po použití hladké,vyživené a dobře se rozčesávají.Mají svěží vůni i druhý den po umyťí.Šampon můžu doporučit a budu si ho kupovat opakovaňě.

• vlasy jsou hebké
    • snadno se rozčesávají

Šampon bych určitě všem doporučila, protože po nich mám vlasy jemné a příjemně vonící i několik dní. Celkově je i lepší vzhled vlasů, jsou lesklejší a na dotek jemnější, necuchají se a dají se snadno rozčesat. Barvené vlasy neztrácejí tak rychle svou sytost jako u jiných šamponů.

• Vse vporadku

Jsem velmi spokojená se Šamponem Gliss Perfector 250 ml .Vlasy po něm byly jemné, voňavé, hebké. Dlouho vydržely čisté. Nebyly druhý den jak kdybych je týden nemyla. Vřele ho doporucuji a těším se až vyzkouším I jiný šampon z této řady. Vypadá to ,že u této značky zůstanu

• Žádné

Šampon Gliss Color Perfector znám, protože je na barvené vlasy a já ho kupuji vždycky, když si nabarvím hlavu. Nejen, že příjemně voní, ale zachovává mým vlasům přirozený lesk, dobře pění a po umytí jsou mé vlasy hebké a pružné. Za mě určitě doporučuji všem

• Hustá pena
    • Příjemná vůně
    • Zatím nic

Šampon Gliss Colors Perfector
    opravdu příjemně voní, při nanesení malého množství šamponu vytvoří bohatou hustou pěnu, vlasy se po umyti překvapivě dobře rozčesávají. Použila jsem ho zatím jen jednou, ale vypadá to, že si ho do budoucna ještě pořídím.

• Příjemná vůně
    • Žádné

Měla sem možnost vyzkoušet šampon Gliss Color Perfector na barvené a poškozené vlasy...Šampon má moc příjemnou vůni a vlasy jsou po umytí jemné a lesklejší ....tento šampon můžu všem jen a jen doporučit...určitě si koupím i jiné výrobky z řady Gliss color Perfector