Green Pharmacy Hair Care Greater Burdock šampon proti padání vlasů Parabens Artificial Colouring SLS SLES Free 350 ml

Doporučená nabídka Notino

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 452 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Druh vlasů
tekuté
Fialové
Proti vypadávání vlasů

• , zakoupeno v Milujikosmetiku.cz

Šampon působí nejlépe v kombinaci s kondicionérem ze stejné řady. Vlasy jsou pak krásně lesklé, hladké ale přitom mají objem. Účinek proti vypadávání vlasů je těžké hodnotit. Mě nezabírá nic z toho, co jsem vyzkoušela. Každopádně za ty peníze určitě stojí za vyzkoušení.

• , zakoupeno v Notino

Hezky voní a při pravidelném používání alespoň jednou týdně podporuje růst nových vlasů. Jsem moc spokojená :-)

• , zakoupeno v Notino

• Zelený šampon proti vypadávání vlasů je velice příjemný a účinek se určitě dostaví.S výrobkem jsem zatím spokojená ,krásně voní a dobře se s ním pracuje.Zatím spokojenost.Doporučuji.

Druh vlasů
Konzistence
tekuté
Fialové
Proti vypadávání vlasů

• Použití: Naneste malé množství šamponu na mokré vlasy, napěňte a vetřete do pokožky hlavy. Opláchněte a mytí ještě jednou opakujte. V sérii šamponů Green Pharmacy jsme spojili léčivé účinky bylin, které nám příroda nabízí. Již po staletí je kořen lopuchu považován pro své posilující účinky na všechny typy vlasů. Vyživuje vlasy od kořínků, zabraňuje vypadávání a stimuluje růst vlasů. Vlasy hydratuje, stejně jako pokožku hlavy. Šampon redukuje tvorbu mazu, takže vaše vlasy zůstanou déle svěží a lesklé. Vaše vlasy budou opět plné života, hebké a lesklé na první pohled.

• , zakoupeno v Milujikosmetiku.cz

• Šampón krásně voní bylinkou. Lopuchový olej v obsahu byl pro mě zásadní. Šapón nejen, že příjemně voní, ale vlasy po umytí opravdu vnímám, jako více hydratované. Lopuch je výborný proti vypadávání vlasů a celkově ozdravující právě na pokožku hlavy . Vždy preferuji přírodní kosmetiku, jako je tato. Dopručuji vyzkoušet.
  • , zakoupeno v Notino

Používám jen krátce takže zatím nemohu posoudit výsledek. Jinak hezky voní.

• přírodní produkt

• Efekt se dostavil ihned
  • , zakoupeno v Notino

Zatím mi vyhovuje, i když mám velmi citlivou vlasovou pokožku.

• , zakoupeno v Notino

Po měsíci používání žádný výsledek!

• Neurazí.
    • Nenadchne.