Herbavera chmelový šampon proti lupům 550 ml

Určení
unisex
Proti lupům

• , zakoupeno v Lékárna AVE

Výborná cena, účinek je znát hned po prvním umytí. Pokožka hlavy nesvědí a lupy se netvoří.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Přijatelná cena, snad bude dobrý, ale zatím jsme nezkoušeli.
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

• U všech šamponů ať už jsou nebo nejsou proti lupům jsem zatím měla zkušenost, že po delším užívání stejného šamponu se mi lupy začnou stejně dělat znovu a je třeba začít užívat jiný šampon. Proto vítám, že jsem objevila další šampon.

Spokojená

Určení
unisex
Proti lupům

Šampon proti lupům s octopiroxem, climbazolem, chmelem a bylinným komplexem je vysoce účinný přípravek proti lupům s preventivními účinky na jejich další tvorbu. Účinné látky climbazol a pirocton olamin (octopirox) mají cílený fungicidní účinek - omezují množení kvasinek Pityrosporum ovale a současně ovlivňují množení některých negativně působících bakterií. Silice tea tree oil, meduňky a šalvěje mají dezinfekční působení na vlasatou část pokožky, čistí póry a snižují maštění vlasů. Chmel s kopřivou omezují tvorbu lupů a mají i preventivní účinky na jejich budoucí vznik. První výsledky vašeho boje s lupy budou viditelné už po několikatýdenním intenzivním používání, poté je vhodné pokračovat jednou týdně v preventivním ošetření vlasů. Pro správný účinek aktivních látek doporučujeme nechat šampon působit několik minut.

• Citronová svěží vůně, cena, hezky pění
    • Strašný, strašný, srašný

Po jednom použití jsem se mohla udrbat, nikdy více. Lupů 2x víc... já se jich snad nikdy nezbavím ..

• , zakoupeno v Lékárna AVE

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Přijatelná cena, snad bude dobrý, ale zatím jsme nezkoušeli.

Spokojená

• ???
    • ???

ještě jsme nevyzkoušeli

• potřeba šamponu proti lupům
    • není kondicionér

Na tomto produktu oceňuji i fakt, že šampon dermatologicky testovala LF UK.
    Obsahuje konkrétní účinné látky.
    Lupy omezí (hodnoceno po třetím mytí).

• , zakoupeno v Drogerie Martina

• příjemný,až chladivý
    • pokožka přestává svědit
    • dělá hebké vlasy
    • lesklejší vlasy
    • zatím nic

Cenově dostupný

• , zakoupeno v Drogerie Martina

• vynikající účinnost proti lupům založená na kombinaci několika úřinných látek (antimykotika, přírodní silice), současně vynikající mycí účinek na vlasy, český výrobek, bezkonkurenční cena
    • nic jsem nenašel, snad jen horší dostupnost v kamenných prodejnách

Dle mého soudu nejlepší šampon proti lupům na našem trhu s vynikajícím účinkem založeným na kombinaci vícero účinných látek. Vyzkoušel jsem vícero šamponů proti lupům od vícero výrobců, tento nemá konkurenci a hlava po něm (narozdíl od jiných) nesvědí. Šampon má navíc i velmi dobrým mycí účinek a to za bezkonkurenčně nízkou cenu. K udržení dosaženého efektu stačí po počáteční každodenní kůře používat 1-2x týdně a samozřejmě nechat nejméně 5 minut působit, ale vzhledem k ceně není problém ani každodenní mytí.

• Příznivá cena
    • Omezuje tvorbu lupů
    • Čistí
    • Nezatěžuje vlas
    • Nevoní hezky
    • Když jej používám dlouho, lupy se vrátí a neustále mě svědí pokožka hlavy
    • Majitelky delších vlasů musí po použití tohoto šamponu použít i nějáký kondicionér pro lepší rozčesání

Za tu cenu si není nač stěžovat...

• Perfektní cena.
    • Dlouho výdrží pěkné vlasy,
    • První šampon až na Nizora,l co eliminuje lupy.
    • Opravdu se sníží počet lupů.
    • Česká firma, je lepší podporovat českou firmu, která se snaží,
    • než nějaký zahraniční koncern, kde nevíte kdo a kde to vyrobil.
    • Slabá propagace a dostupnost.
    • Neprodávají to hyper a supermarketech.
    • Dávám zatím větší množství, možná stačí menší.

Určitě zatím doporučuji.
    Vyzkoušejte a sami uvidíte.
    Stojí to 40 Kč, což nikoho asi nepoloží.
    Seženete v lékarnách.