Kérastase Aura Botanica Bain Micellaire přírodní šampon 250 ml

Objem
250 ml
Přírodní

• , zakoupeno v Notino

Tento šampon mě velmi mile překvapil. Objednala jsem ho spíš na zkoušku, jelikož mé vlasy jsou po porodu hrubé, nelesknou se. Po použití se nádherně rozzářily.

• Kraśne voni
    • Přírodní slozeni
    • Nemyje dobre
    • Masti vlasy

Kupuji si jen přírodní šampony a Chtěla jsem vyzkoušet i něco lepšího, poradné vlasové značky. Koupila jsem tento šampon a těšila se až jej vyzkouším. No. Po prvním umytí jsem myslela, že jsem udělala chybu, vlasy mi to dobře neumylo, akorát pořádně zamastilo na druhý den vlasy Uplná hrůza. Umyla jsem si teda jiným šampon že tento vyzkouším zase dalsi dny. Opět se to opakovalo, šampon jakoby se vpíjel do vlasů místo aby je umýval. Nevím nevim. Spokojena tedy nejsem, drogerkové BIO šampony pod stovku vyjdou o moc lepe. Každopádně mi to nemusí vyhovovat na mé vlasy, proto nedávám nejnižší hodnocení... mám středně mastné vlasy, které si myju co 2 den...

• po umyti jsou vlasy hebke, nevysušuje voni

Druh vlasů
pro normální vlasy
Určení
dámské
Objem
250 ml
Přírodní

Šamponová lázeň, která regeneruje vlasy a navrací jim přirozený lesk a hebkost.

• Kraśne voni
    • Přírodní slozeni
    • Nemyje dobre
    • Masti vlasy

• po umyti jsou vlasy hebke, nevysušuje voni
  • , zakoupeno v Bezvavlasy

Šampon je skvelý prijemne voní, hezky se vlasy lesknou rozcesavani vlasu taky de lepe zatim používam jen krátce a vyhovuje mi i slozeni šampónu mám citlivou pokožku hlavy ale mi vyhovuje

• , zakoupeno v Bezvavlasy

Byl to dárek, nicméně obdarovaná byla nad míru spokojená, že je to přímo bomba na vlasy :-)

• , zakoupeno v Krasa.cz

kvalitní výrobek, se kterým mám výborné zkušenosti

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Velmi kvalitní šampon
    • Chrání vlasy, vyživuje. Dodá jim lesk a zdravý vzhled
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Kérastase používám již několik let a jsem s produkty spokojená. Nová receptura v podobě přírodního šamponu mě velice potěšila, neboť upřednostňuji kosmetiku bez zbytečné chemie. Šampon má příjemnou vůni, poměrně slušnou pěnivost, /což u přírodních šamponů díky složení není běžné/ . Vlasy po umytí a vysušení jsou lesklé, hydratované, pokožka hlavy nesvědí. Nákup šamponu vřele doporučuji, mám jemné kudrnaté vlasy ovšem určitě bude vhodný i pro jiný typ vlasů . Byla jsem mile překvapena, že se objevila tato přírodní řada v nabídce této značky.

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

Skvělé, skvělé, skvělé. Maximální spokojenost.

• , zakoupeno v Notino

První použití produktu, vlasy krásně lesklé a poddajné a vyživené, nebí nutné používat následně kondicioner.