L'Oréal Expert Delicate Color Protecting Shampoo 250 ml

dámské
Objem
250 ml

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• Kvalitní šampon v kombinaci s kondicionérem nic lepšího zatím neznám..

Výborná kvalita a dobrá cena, doporučuji

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• Moc mi vyhovuje, déle udrží barvu a vlasy jsou po umytí perfektní.

Doporučuji,stojí za to ho minimálně vyzkoušet:-)

• , zakoupeno v Notino

• krásně lesklá barva, která vydrží déle
    • vlasy nevysušuje, jsou hebké a vypadají zdravě
    • trochu zplihlejší vlasy než normálně
    • také se mi více elektrizují, ale to vyřeší kondicionér či nějaký sprej.

Šampon bych určitě doporučila, na barvené vlasy je jeden z nejlepších, co jsem kdy používala. Stačí ho jen malé dávky, ale zároveň si myji vlasy častěji než s jinými šampony, takže vydrží stejně dlouho jako ostatní. Jedná se o velmi kvalitní výrobek od renomované značky.

Druh vlasů
pro barvené vlasy
Určení
dámské
Objem
250 ml

LOREAL Professionnel Delicate Color Shampoo 250ml

Lehký krémový šampon pro měděné, mahagonové, červené a duhové odstíny barvených vlasů.

Dokonale fixuje barvu a zabraňuje jejímu vymývání. I ty nejnáchylnější odlesky zůstávají dlouhodobě zářivé.

Použití:

Naneste do vlhkých vlasů. Pečlivě opláchněte. Dle potřeby proces opakujte.

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• Kvalitní šampon v kombinaci s kondicionérem nic lepšího zatím neznám..

Výborná kvalita a dobrá cena, doporučuji

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• Moc mi vyhovuje, déle udrží barvu a vlasy jsou po umytí perfektní.

Doporučuji,stojí za to ho minimálně vyzkoušet:-)

• , zakoupeno v Notino

• krásně lesklá barva, která vydrží déle
    • vlasy nevysušuje, jsou hebké a vypadají zdravě
    • trochu zplihlejší vlasy než normálně
    • také se mi více elektrizují, ale to vyřeší kondicionér či nějaký sprej.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Stačí malé množství
    • Vlasy se dobře rozčesávají
    • Jsou hebké a lesklé

Koupím si ho zase

• , zakoupeno v Loreal

• je bez sulfátu
    • na brazilský keratin se hodí perfektně, u kadeřnice mě šampon stál 450Kč a tady jen 138Kč

Šampon se hodí na vlasy ošetřené brazilským keratinem, nepotřebujete kondicioner. Předtím když mi vlasy zmokly, tak se mi stejně sice zkroutily ale s tímhle šamponem vůbec.

• , zakoupeno v Loreal

• Skvěle voní,Barva na vlasech po umytí se tak rychle nevymívá:-)

Doporučuji všem ,kteří mají problém s vymýváním barvy na vlasech po normálních šamponech:-)