L'Oréal Expert Solar Sublime Shampoo 250 ml

vůně
    jednoduchost použití
    výdrž balení

• , zakoupeno v Vlasový Ráj.cz

• perfektní šampon pro letní dny, slunce, chlor v bazénu, mořská sůl - šampon vlasy krásně vyhladí a zregeneruje, nádherná vůně šamponu

používám více druhů šamponů této značky, tenhle je nejlepší, každé léto ho používám

• , zakoupeno v Glamot

Protože již deset let používám produkty této značky a jsem s nimi maximálně spokojená. Proto, jsem chtěla vyzkoušet pro mne něco dalšího nového. Rozhodně nejsem zklamaná, výsledek předčil mé očekávání. Jsem velmi spokojená.

Určení
dámské
Objem
250 ml

SOLAR SUBLIME After-Sun Protect Shampoo - Regenerační a ochranný šampon pro vlasy vystavené slunci

• chrání vlasy proti vysušování a čistí od zbytků chloru a soli
  • navrací vlasům pružnost, hydrataci, zdraví, hebkost a zářivý lesk
  • umožňuje snadnou úpravu vlasů
  • vlasy voní po broskvých
  • ideální pro vlasy namáhané celý den u vody
  • dopřejte Vašim vlasům sílu, hebkost a hydrataci

Použití:

Aplikujte na mokré vlasy, jemně zpěňte a důkladně opláchněte. Pro lepší efekt opakujte proces znovu.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

jednoduchost použití
    výdrž balení

• , zakoupeno v Glamot

• , zakoupeno v Vlasový Ráj.cz

dlouho jsem hledala šampon na sluníčkem vysušené vlasy. S tímto šamponem jsem maximálně spokojená, účinek je patrný již po prvním použití.

• , zakoupeno v Notino

Krásná letní vůně, vlasy jsou hebké a hydratované.