L'ovien Essential Vitadexil šampon proti padání vlasů 1000 ml

Proč právě Lovien Essential Shampoo Vitadexil proti padání vlasů 1000 ml? Lovien Essential Shampoo Vitadexil, je šampon speciálně vyvinutý pro zachování, nebo obnovení zdravých...
Garantovaný nákup z Nejkrásnější vlasy

tekuté
Na pleš
Na růst vlasů

• , zakoupeno v Bezvavlasy

Od prvního okamžiku, kdy jsem viděla skvělý výsledek, ale tyto ampulky je potřeba vtírat do pokožky dva měsíce, věřím, že na takové období v tyranii bude stav mých vlasů perfektní, plus před těmito ampulkami beru šampon proti vypadávání vlasů, výsledek jsem viděla od prvního použití. Doporučuji, vlasy mám asi metr dlouhé, před tím jsem je nemohla normálně rozčesat, protože byly hodně zplihlé, doporučuji šampon i ampule, s výsledkem jsem spokojená.

• , zakoupeno v A-vlasy

Konzistence
tekuté
Na pleš
Na růst vlasů

Proč právě Lovien Essential Shampoo Vitadexil proti padání vlasů 1000 ml?

Lovien Essential Shampoo Vitadexil, je šampon speciálně vyvinutý pro zachování, nebo obnovení zdravých vlasů. Odstraňuje kosmetické, fyziologické a hygienické problémy vlasů – padání, lysavost a nadměrnou křehkost. Šampon s mentolovým extraktem pro obnovení a zachování zdravých vlasů a jejich vitality.

Jak použít Lovien Essential Vitadexil Shampoo 1000 ml?

Aplikujte na mokré vlasy, jemně zpěňte a důkladně opláchněte. Pro lepší efekt opakujte proces znovu.

Lovien Essential Shampoo Vitadexil Šampon pro zachování a obnovení zdravých vlasů. Obsah 1000 ml.Použití: aplikujte na vlhké vlasy, napěňte a poté důkladně opláchněte.Upozornění: V případě zasažení do očí, ihned vypláchněte vodou. Uchovejte mimo dosah dětí.Vyrobeno v EU / Kat. č. LE002

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v A-vlasy

• Svezi vune
    • Vlasy prestaly vypadavat hned po nekolika pouziti
  • , zakoupeno v vlasy-kosmetika.cz

Vyhoda

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Obsahuje psenicny protein

Naprosto nevhodne pro celiaky a lidi s intoleranci na lepek. Nikde to u produktu uvedeno nebylo, takze velke zklamani, protoze jsem vyhodila 200kc. Pro priste velka lekce v tom, ze bez uvedeni vsech ingredienci u produktu uz nic nekoupim.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

dobré je, že si můžete nastavit množství, které pumpička dá ( otočné kolečko s ml)

Stálá spokojenost.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Ještě nemám zkušenost, doufám, že splní to, co slibuje
  • , zakoupeno v Bezvavlasy

silně prokrví pokožku hlavy a vlasy méně padají v průběhu dalších dnů

• , zakoupeno v ZAOS Praha s.r.o.

Spokojenost, vyhovuje celé rodině.

• , zakoupeno v ZAOS Praha s.r.o.

• Příjemný k pokožce hlavy, zmírňuje vypadávání vlasů, možnost velkého balení šamponu

Mohu doporučit pro přednosti šamponu