label.m Treatment Shampoo 300 ml

Nezanechava bílé stopy

• ozdravuje vlasy
    • nedráždí pokožku
    • nemá

Vlasy jsou po použití ozdravené. Opravdu mám pocit, že vlasům prospívá. Dlouho jsem hledala šampon s tímto efektem. Po dlouhodobém používání mám vlasy jako "za mlada", před barvením...

• Prijemne voni a vlasy jsou po nem pevne a hladke

Vegan
Na růst vlasů
Na pleš

Treatment Shampoo ( suché a zcitlivělé vlasy ) - Vyživující šampon

Pečující šampon vhodný pro každodenní použití intenzivně vyživuje a posiluje barvené poškozené vlasy.

Vlastnosti:

• jemně čistí a odstraňuje nečistoty
  • hrání barvu vlasů

• nemá

• Prijemne voni a vlasy jsou po nem pevne a hladke

Se sampony z drogerky se neda srovnat, vyplati se investovat

• , zakoupeno v Uvlasku.cz

• Vlasy jsou krásně lesklé hladké a zdravě vypadající, ale nejsou zatížené a mastné
    • Šampon není snadno dostupný, mají ho v málo obchodech.
  • , zakoupeno v Alza Trendy

• čekala jsem hodně, hodně kamarádek chválí, já si nemůžu pomoct ale jsem sklamaná. S Lorealem se nedá porovnat.

hodně průměrný výrobek, za ty peníze se rozhodně nevyplatí