Lavera Hair citrónový šampon 250 ml

• bez silikonu a parabenů
    • akorát pěnivý

Doproručuji, příjemný šampon.

• , zakoupeno v Inter-Store.cz

• velmi příjemný, čistě přírodní šampon s nádhernou citronovou vůní..
    • spíš pro mastnější než pro vyloženě suché vlasy
    • s vlasy jsem po použití spokojená
    • menší balení
    • trochu vyšší cena

• , zakoupeno v Alpík

• - vlasy se opravdu nemastí tak rychle, nejsou vysušené i při častém mytí, jsem příjemně překvapená

- doufala jsem, že mi pomůže vyřešit problém s rychle se mastícími vlasy a povedlo se, mám radost

Druh vlasů
pro mastné vlasy
Určení
dámské
Objem
250 ml

Šampon Balance revitalizuje a osvěžuje unavené vlasy. Pomáhá zabránit jejich opětovnému maštění, aniž by je přitom vysušoval.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• střídmá vůně
    • bez silikonu a parabenů
    • akorát pěnivý

Doproručuji, příjemný šampon.

• , zakoupeno v Inter-Store.cz

• velmi příjemný, čistě přírodní šampon s nádhernou citronovou vůní..
    • spíš pro mastnější než pro vyloženě suché vlasy
    • s vlasy jsem po použití spokojená
    • menší balení
    • trochu vyšší cena

• Vlasy jsou po umytí hezky lesklé.
    • Nádherně voní.
    • Žádný velký efekt v tom, že by se vlasy méně mastily jsem nezaznamenala.
    • Oproti jiným šamponům se ho musí použít víc.

Spíš jsem byla zklamaná. Očekávala bych od výrobku větší účinek. Znovu bych si ho asi nekoupila.

• , zakoupeno v Alpík