Lavera Repair & Care šampon 200 ml

Objem
200 ml
Bio

• , zakoupeno v HappyHemp

Můj první přírodní šampon po přechodu od “chemie”. Pění dostatečně, vlasy občas umyju dvakrát, ale to spíše pro můj pocit větší nadýchanosti. Vlasy jsou maličko hrubší na dotek oproti silikonovým přípravkům, ale naopak uhlazenější na pohled a pokožka hlavy nesvědí. Po umyti je určitě potřeba ještě kondicionér- alespoň tedy na moje dlouhé vlasy.

• , zakoupeno v Naturals.CZ

• Krásná vůně. Vhodné i na mastící se vlasy.

Vlasy po umytí krásně voní, jsou poddajné a více se lesknou. Doporučuji

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Vlasy krásně voní,jsou leské.Nejsou zatížené a mají objem,což je plus,protože některé šampony na suché vlasy vlasy plihnou,ale to není tenhle případ.Od kosmetiky Lavera jsem pár produktů zkusila,se vším jsem byla spokojená.

...

Druh vlasů
pro suché vlasy
Určení
dámské
Objem
200 ml
Bio

Namáhané a vysušené vlasy potřebují intenzivní péči. Zvláště při mytí jsou vlasy často namáhány, proto šampon Repair & Care obsahuje jen velmi jemné mycí substance z kokosového oleje a cukru a působí obzvláště citlivě.

• , zakoupeno v HappyHemp

• - hezký obal
    • - nepříjemná vůně
    • - vysušené vlasy
    • - špatně rozčesatelné vlasy
    • - málo pění, je třeba užít velké množství přípravku

Bohužel, ač mám ráda přírodní produkty, tento šampon rozhodně nedoporučuji. Mám melírované husté pevné vlasy a na ně je tento šampon krátký. Po aplikaci nejdou rozčesat, jsou zacuchané, matné, suché. Šampon málo pění, je tudíž nutné užít větší množství přípravku. Vůně mi bohužel také vůbec nevyhovuje, připomíná "zatuchlé" staré věci. Jediný klad je snad jen hezky provedený design obalu, což je ale v hodnocení zcela nepodstatné.

• , zakoupeno v Naturals.CZ

• Krásná vůně. Vhodné i na mastící se vlasy.

Vlasy po umytí krásně voní, jsou poddajné a více se lesknou. Doporučuji

• , zakoupeno v Krasa.cz

...

• , zakoupeno v drogeriehaus.cz

• šetrný k vlasům

dobrý na jemné vlasy

• , zakoupeno v Cesta přírody

• přírodní šampon, příjemná vůně, bez chemikálií