Lee Stafford Hair Growth Shampoo 200 ml

200 ml
Konzistence
tekuté

• , zakoupeno v PROFIMED.cz

Šampon má silnou vůni a vlasy se po něm zdají vysušené. Používám zatím týden, tak zatím víc nemůžu hodnotit.

• velice kvalitní

Objem
200 ml
Konzistence
tekuté

Účinná výživa a regenerace pro kvalitní růst zdavých a krasných vlasů a ochrana před vypadáváním vlasů. Obsažený komplex Pro-Growth™ s rostlinnými proteiny vyživuje a posiluje vlasy zevnitř a zajišťuje jejich optimální hydrataci. Pšeničný protein povzbuzuje prokrvení vlasové pokožky a posiluje vlasové kořínky. Šampon vytváří správné pH vlasové pokožky pro rychlejší růst zdravých vlasů, aby dosáhly své maximální délky. Vlasy získají objem, jsou posílené, měkké, hladké a zdravější. Extrakty z jablka a citronu dodávají vlasům lesk a antioxidační extrakt ze zeleného čaje chrání vlasy před vlivy prostředí, tepelným poškozením (fénem, žehličkou) a redukuje vznik volných radikálů způsobených UV zářením.Lee doporučuje: Naneste do mokrých vlasů, jemně vmasírujte a opláchněte. V případě potřeby opakujte. Pro nejlepší výsledky používejte společně s kondicionérem a zázračnou maskou pro vlasy, které nikdy nedorostou.

Obsah: 200 ml.

3zákazníci nedoporučují produkt

• velice kvalitní

• vlasy mám po použití mnohem lepší
    • nemastí je

• Hezky voní
    • Vlasy jsou po šampónu suché
    • Tvrdé
    • Rychle se mastí
  • , zakoupeno v PROFIMED.cz

• Vlasy jsou hydratované a odlehčené

Příjemná vůně, na vlasech je znát účinek, nejsou vysušené, příjemné i po dvou dnech, vlasy si myji každý třetí den. K šamponu jsem doobjednala i kondicioner, na který se těším

• ze začátku super
    • po delším používání (cca půl roku) mi po něm šíleně začaly padat vlasy. Po vysazení zase ok. Plný silikonů.
  • , zakoupeno v PROFIMED.cz

S výrobkem jsem spokojená.

• , zakoupeno v PROFIMED.cz

• Mam sampon,kondicioner i masku a jsem velice spokojena :-) vlasy mam krasne jemné a leskle vypadají zdravé :) a to ji používám teprve měsíc a jde vidět rozdíl :)
    • Maska malé balení

Doporučuji :-)

Vypotřebovala jsem celou lahvičku a vlasy se nehly o nic víc než s kterýmkoliv jiným šamponem. Používala jsem dohromady s maskou, tak nemohu posoudit samotné vyživovací nebo hydratační účinky šamponu. Méně pění, ale to mě nijak nevadí. Pro mě průměrný šampon, další balení už nekoupím.

• vlasy dorůstají

vhodné pro muže i ženy s nedostatkem hustoty vlasů