Naturalium šampon a kondicionér Kokos 400 ml

Bio
Konzistence
tekuté

• , zakoupeno v Notino

Krásně voní. Použit na kudrnaté vlasy. Šly dobře rozčesat.

• žiadna výrazna zmena
    • vlasy sú po umytí suché

• Krásná vůně
    • Vlasy jsou po něm hebké a lesklé

Moc jsem nevěřila, že může jeden výrobek fungovat jako šampon a zároveň jako kondicionér, ale byla jsem mile překvapená. Navíc krásně voní, jako všechny výrobky od Naturalium.

Druh vlasů
400 ml
Bio
Konzistence
tekuté

Šampon a kondicionér voní jako opravdu čerstvé ovoce. Budete k nakousnutí!

Kokosové aroma je upomínkou skvělých výletů a dobrodružství, vysněných rájů nebo idylické dovolené. Přináší sen o Karibiku a azurově čisté vodě. Je to vůně, která Vás zve ke snění a relaxu. Vlastnosti: s provitamínem B5, který vyživuje vlasy od kořínků, bez parabenů, barviv, ftalátů a fenoxyetanolu, obsahuje silikon Laureth-4, jedná se o silikon na bázi beziontových emulzí běžně používaný v šampónech 2 v 1.

• , zakoupeno v Notino

Krásně voní. Použit na kudrnaté vlasy. Šly dobře rozčesat.

• žiadna výrazna zmena
    • vlasy sú po umytí suché

• Krásná vůně
    • Vlasy jsou po něm hebké a lesklé

• krásně voní

• Krásně voní.
  • , zakoupeno v Krasa.cz

• moc hezká vůně
    • bez parabenů a silikonů
    • dobrá cena
    • je to spojení s kondicionérem, ale na rozčesatelnosti vlasů to není poznat

Šampón sice není zcela přírodní, ale je to skvělý kompromis. Super vůně, která vydrží opravdu dlouho, tekutost, pěnivost.

• příjemná vůně
    • vlasy se dobře dají rozčesat
    • hezky pění
    • po aplikaci nesvědí pokožka hlavy

Příjemný šampon, doporučuji..;-) Vlasy jsou hebké, dobře se mi rozčesávají, jsou lesklé, po použití šamponu mě nesvědí hlava, příjemná střídmá vůně. K šamponu mám zakoupený i sprchový gel, který je též velmi příjemný k pokožce.

• , zakoupeno v Notino

• Vlasy po umytí jsou v perfektním stavu

Tento šampon jsem dostala k vánocům a byla jsem s ním velice spokojená, proto jsem si na Vašich stránkách objednala další. Každému, kdo má problémy s vlasy doporučuji.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• krásná vůně
    • čekala bych v kombinaci s kondicionérem lepší rozčesatelnost vlasů

stojí za to

• , zakoupeno v Xparfemy.cz