Naturinka kopřivový šampon normal 110 g

Vegan
Proti vypadávání vlasů
Bez silikonů

• , zakoupeno v FICHEMA

Kopřiva mě ještě nikdy nezklamala. Je super.

• , zakoupeno v Superpotravina.cz

2v1
Vegan
Proti vypadávání vlasů
Bez silikonů

Způsob použití: Namočené vlasy rozšamponujte přímo na hlavě šamponovou kostkou, vytvořte šlehačkovou pěnu, promněte a opláchněte. Zamezte styku s očima, ale když se zadaří, tak je vypláchněte vodou. Kondicionér? Není třeba. V některých případech, zvláště u vlasů barvených, je vhodné použít na oplachování citronovou / jablečnooctovou vodu, ředěnou v poměru 1:1.

Šampony Naturinka jsou vhodné ke každodennímu použití.

Dobré vlastnosti kopřivy https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1174039525941978&set=oa.229566577418961&type=3&theater

Vyrobeno tradiční metodou za studena.

Hmotnost: 110 g ± 10 % dle doby zrání.  Skladujte v suchu.

OBSAHUJE POUZE ROSTLINNÉ PRODUKTY.

NEOBSAHUJE PALMOVÝ OLEJ, chemické konzervanty a jiné syntetické látky. Netestováno na zvířatech.

• Ingredients/INCI: Olea Europaea oil, Urtica dioica decoctum, Ricinus communis oil, Cocos nucifera oil, sodium hydroxide, Butyrospermum parkii, Ocimum basilicum oil, Citrus auratium var. bergamia oil, Eucalyptus globulus oil, Litsea cubeba oil Grapefruit seed extract
  • Složení: olivový, kokosový a ricinový olej, bambucké máslo, esenciální olej z Bazalky, Bergamotu, Litsey cubeby a Eukalyptu, extrakt z grepových jader, odvar z Kopřivy dvoudomé, hydroxid sodný

Koupí NATURINKA výrobků vytváříte pracovní příležitosti chráněné dílně Tradelin a přispíváte charitativním organizacím DebRa ČR a Lékaři bez hranic.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta103 Kč99 % • 9 958 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 10 621 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v FICHEMA

Kopřiva mě ještě nikdy nezklamala. Je super.

• -Nádherně voní.
    • -Překvapivě dost pění.
    • - Skladný
    • - v eko balení, takže žádné zbytečné plasty
    • Zatím nic

Přírodní bio kosmetiku používám přes dva roky (ze začátku pouze žitná mouka, poté Natura Sověti a Urtekram ). Trochu mě štvaly plastové obaly, které po použití přípravku zůstaly. Naturinka má eko obal, jen papír, navíc i balíček co mi přišel byl zabalen v recyklovaných papírech a převázán přírodním provázkem.

Vlasy mám celkem normální, s mírným sklonem k maštění a tvorbě lupů. Nyní si už zvykly a myji je co 3 den (před dvěma roky jsem je myla denně).

Již po prvním použití jsem maximálně nadšená a to i přes to že jsem byla skeptická. Po nanešení mě překvapilo, jak krásně pění a opravdu dělá šlehačkovitou pěnu. Po prvním teplém oplachu jsem se vyděsila, že mám vlasy suché slepené a že je nerozčešu, přešla jsem na vlažný oplach a bylo to lepší, závěrem jsem vlasy přelila mini panákem jablečného octa v půllitru vlažné vody. Po vyfénování studeným vzduchem byly vlasy naprosto úžasné, lesklé, né suché, ani mastné, nadýchané a rovné. Určitě vyzkouším i další produkty.

• Ekologický, přírodní sampon, zero waste, snadno dostupný, cenově velmi prijatelný. To vše je velmi chvályhodné a skvělé, ale příšerné vlasy kvůli tomu mít nemusíme.
    • Vlasy si nezvykly ani po dvou mesicich. Zustaly bez lesku, tezké, povoskované, s tendenci vytváret na temeni shluky pramenů, absolutně nebylo mozné nosit je rozpustené. Po kazdém pročísnutí zustala ve vlasech viditelná cesticka po hrebeni - tak moc byly vlasy zbavené jakékoliv volnosti a vlastního zivota. O hebkosti či jemnosti nemohla být ani rec.
    • Kartáč kazdý den, respektive po kazdém pouzití, spinavý - kazdá stetina omotaná jakýmsi cuckem, chuchvalcem - denne bylo nutné hrebeny cistit.
    • Myslela jsem, že je nutné proste jen vydrzet a nechat vlasy, at si zvyknou, ale po dvou mesicích, kdy jsem krome naturinky vyzkousela i samponové mýdlo jiné znacky a podobné ceny a veskerá negativa zůstala, jsem zacala mít podezrení, že v porádku nebude samotný sampon.

Uplně stejnou zkusenost má i dcera v pubertě, která soucasne se mnou pouzivala jak Naturinku, tak také samponové mýdlo od dvou koček. Obe se stejně negativními výsledky, jak je výše.

Své trápení se samponem a vlasy, které jsem se snazila zvyknout na tuhý sampon, jsem popsala a adresovala do Naturinky - zádná odpoved.
    V mezidobí jsme obe vyzkousely i no poo metodu s bílým jílem - to byla snad ještě větší katastrofa.

Oslovila jsem tedy s popsanými potízemi konkurenční značku (Bon Savon) a odpoved prisla hned, jasná a s jasným doporučením na konkrétní produkty (tuhý sampon Tajemství orientu a tuhý kondicioner). Začala jsem oba produkty pouzivat a vsechny potíze zmizely. Uplně vsechny. Vlasy jsou po výmene samponu uplne super a kartác je cistý. Takže to za ty penize stálo.

Problém s vlasy tedy evidentně nebyl v tuhém samponu jako takovém, ale v tuhém samponu od Naturinky, případně od dvou koček, které vsak alespon na mail s potízemi reagovaly a osvětlily nám, že i když to není nikde k prectení, je jejich samponové mýdlo určeno na jiný typ vlasů.

Samozrejme pripoustím, ze určitému typu vlasů muze Naturinka sedet - dlouhým, hustým, silným, normálním az mastným vlasům vsak nesedel - takové vlasy mám já i dcera. A ani pri mytí beznými sampony drive jsme nepouzivaly prehršel chemie, vlasy máme neznicené, nebarvené atd.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta103 Kč99 % • 9 958 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 10 621 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Superpotravina.cz

• super pění, přírodní produkt,dlouho vydrží
    • trochu vysušuje vlasy

doporučuji, třeba i na cestování

• Úžasný, čistě přírodní šampon. Perfektní poměr ceny a kvality. Vřele doporučuji!

Vynikající čistě přírodní produkt.