Nivea Diamond Gloss Shampoo 250 ml

Šampon pro oslňující lesk Diamond Gloss – pro unavené vlasy bez lesku, rozzáří Vaše vlasy fascinujícím třpytem diamantů...
Garantovaný nákup z Drogerie Vaňura

Bio
Na růst vlasů
Bez parabenů

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Používám jen zn.Nivea.Nemám výhrady.
  • , zakoupeno v Poctivý Eshop

• Mam po nem leske vlasy.

Pro jemne a hladke vlasy.

Značka
Na růst vlasů
Bez parabenů

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Používám jen zn.Nivea.Nemám výhrady.
  • , zakoupeno v Poctivý Eshop

• Mam po nem leske vlasy.

Pro jemne a hladke vlasy.

• hrozné vlas těžké jakoby slepené po vyfoukání nerozčesatelné hrůza nikdy víc

děs

• -
    • -

• hezky voní
    • zatěžuje vlasy
    • nulové účinky

O lesku s tímto šamponem nemohla být řeč, přitom to byl důvod proč jsem si ho kupovala. Navíc zatěžuje vlasy, čímž se mastí a plihnou. Jako jediné pozitivum vidím snad jen příjemnou vůni.

• vůně
    • mastné vlasy
    • vůbec žádný objem, prostě hrůza

dřív jse používala diamond glass condicioner a tak jsem k němu chtěla zkusit i šampon, ale dopadlo to příšerně. Vlasy se hrozně mastí a žádný lesk nepřidá. Už si ho rozhodně nekoupím a ani nikomu jinému ho NEDOPORUČUJI.

• vlasy jsou po použití zplihlé a těžké
    • žádný výrazný lesk vás nečeká

Od tohoto výrobku jsem rozhodně očekávala víc. Měla jsem představu, že moje vlasy budou krásně zářit a odrážet světlo, jenže ono houby. Vlasy jsou po použití snad v ještě horším stavu než předtím a pokud máte mastné vlasy, o to hůř. Mně osobně se mastí velmi rychle a po použítí tohoto výrobku moje vlasy vypadaly, jako bych je snad týden nemyla! Jsou zplihlé a těžké. Nikdy bych si tento šampón víckrát nekoupila! :-!

• hezký obal a vůně
    • vlasy jsou těžké, zplihlé, rychle se mastí
    • šampon málo pění, je třeba ho dát víc
    • vlasy jsou bez lesku, matné

šampon zklamal...pěkná reklama, ale naslibuje hory doly, černej les a nic.

• dobře pění
    • výtečně voní
    • vlasy se po něm mastí,jsou zplihlé
    • blbá reklama,naslibuje modrý z nebe(tedy v tomhle případě nebeský třpyt) a skutek utek

Šampon jsem vyhrála (spolu s celou řadou pro třpyt vlasů) v soutěži z časáku.Mám ho přes rok,a stále je z půlky plný,protože mi nevyhovuje,a nepoužívám ho.Mám totiž jemné vlasy,a po použití Diamond Gloss je mám strašně zplihlé.Z celé řady bych doporučila jedině sprej na vlasy,ten je dokonalý.

• příjemně voní
    • jemné a lesklé vlasy

S šamponem jsem spokojená narozdíl od jiných mám po tomhle jemné a lesklé vlasy a navíc docela dlouho