Palmolive Naturals Fresh & Volume šampon 350 ml

Naturals Long & Shine Shampoo - Šampon Palmolive Naturals Long & Shine je ideálním šamponem pro středně dlouhé a dlouhé vlasy, jenž si zaslouží specíální péči. Jeho složení je...
Garantovaný nákup z ZUZI.cz

• , zakoupeno v VMD

• Je velmi dobrý na mastné vlasy

Spokojena

• , zakoupeno v DROGEO.CZ

Po delší době jsem se k němu vrátila, protože se mi dost mastily vlasy a ob den či dva jsem je musela mýt. Tento šampon mi vyhovuje, vlasy se po něm méně mastí, dodá trochu objemu.

Značka
Bio
Na růst vlasů
Bez parabenů

Naturals Long & Shine Shampoo - Šampon

Palmolive Naturals Long & Shine je ideálním šamponem pro středně dlouhé a dlouhé vlasy, jenž si zaslouží specíální péči. Jeho složení je obohaceno o 100% přírodní výtažky z aloe vera a oliv. Pokud toužíte po silných a pružných vlasech, je pro vás šampon Palmolive Long & Shine ideální volbou.

Účinky šamponu Long & Shine:

• vhodný pro dlouhé a středně dlouhé vlasy,
  • posiluje od kořínků,
  • obnovuje lesk vlasů,
  • posiluje dlouhé vlasy,
  • zaceluje roztřepené konečky vlasů.

Jak správně šampon používat?

Nanášejte přiměřené množství šamponu do mokrých vlasů. Jemně vmasírujte a poté důkladně opláchněte.

• , zakoupeno v VMD

• Je velmi dobrý na mastné vlasy

Spokojena

• Dobre vonia
    • Vlasy mi normálne vydržia 4 dni. Keď som si vlasy umyla šampónom Palmolive Naturals Fresh and Volume pre normálne/mastné vlasy, vydržali mi iba 2 dni

Vôbec nie som spokojná