Paul Mitchell Tea Tree Scalp Care Anti-Thinning Shampoo 300 ml

Bio
Na růst vlasů
Bez parabenů

Ještě jsem produkt nevyzkoušela
    Určitě budu spokojena,kvalitní značka.

• , zakoupeno v Lukáš Lederer e-shop

Skvělý produkt

• , zakoupeno v Krasa.cz

Mám super zkušenost . Už mám třetí první dva jsem používala každý den ten třetí Už jen při mytí vlasů. Měla jsem obavy, že když dám sérum do suchých vlasů budou splihle, ale naopak získali objem. I jsem opravdu měla pocit, že rychleji rostou.

Druh vlasů
tekuté
Bio
Na růst vlasů
Bez parabenů

Zhušťující šampon pro pro řídnoucí vlasy dodává vlasům potřebnou péči a silnější a hustší vzhled. Vlastnosti: nezatěžuje vlasy, dodává objem a zesiluje vlasy, podporuje růst, jemně čistí, udržuje barvu vlasů.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Ještě jsem produkt nevyzkoušela
    Určitě budu spokojena,kvalitní značka.

• , zakoupeno v Lukáš Lederer e-shop

Skvělý produkt

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Příjemná vůně
    • Vlasy se lesknou
    • Plnější vlasy

Šampon i kondicioner ze stejné řady je docela drahý, takže jsem se bála ho vyzkoušet, ale musím říct že je super. Vlasy mi přijdou plnější, silnější a krásně se lesknou. Používám i s kondicionérem ze stejné řady a musím říct, že je to asi nejlepší investice do mých vlasů co jssem kdy udělala. A že jsem vyzkoušela už velké množství různých šamponu apod

• , zakoupeno v Notino

• netestován na zvířatech
    • vlasy jsou nezatížené a po vyfoukání mají objem
    • stačí malé množství
    • přírodní vůně