Schwarzkopf BC Bonacure Oil Miracle Barbary Fig Oil Shampoo 200 ml

200 ml
Konzistence
tekuté

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• vlasy jsou po šamponu hebké a uhlazené (šampon je skvělý pro suché, krepaté vlasy)
    • příjemná vůně
    • mám druhé balení a určitě u něj zůstanu i nadále
  • , zakoupeno v Notino

• Tento šampon kupuji opakovaně a jsem s ním spokojená, vlasy jsou hebké a za použití oleje stejné značky dobře rozčesatelné

Příjemný šampon, hezky voní

Objem
200 ml
Konzistence
tekuté

Obnovující šampon pro suché, poškozené, nudné vlasy, které potřebují doplnit vitamíny a lesk. Vlastnosti: antistatické účinky, dodává lesk, připravuje vlasy na další péči.

• příjemná vůně
    • mám druhé balení a určitě u něj zůstanu i nadále

Příjemný šampon, hezky voní

Šampon nádherně voní, vlasy jsou po něm viditelně hydratovanější. Doporučuji

• vlasy jako ze sametu
    • i suché vlasy vypadají vyživeně
    • je koncentrovaný - tudíž menší balení, ale vydrží
    • žádná není

Nejlepší produkt na vlasy, Lahvička mi i při každodenním mytí vydrží cca 3 měsíce - šampon je koncentrovaný, a proto stačí jen kapička. Vlasy jsou po umytí sametové, nikde nelétají a nejsou vysušené. Pro mě bojovník číslo jedna v boji s lámavostí.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

Hned po prvním umytí viditelná změna, vlasy jsou jemnější, lesklejší :-). Použito s maskou Schwarzkopf BC Bonacure Oil.

• , zakoupeno v Krasa.cz

Vžhoda pro suché a poškozené vlasy, které při mytí dále nevysušuje.

• , zakoupeno v Notino

Krásně voní, vlasy jsou hebké, doporučuji

• , zakoupeno v Bezvavlasy

Je skvělý, krásně voní a vlasy jim hýčkám

• , zakoupeno v Notino

produkt jsem si vybrala, protože mám suché vlasy

• , zakoupeno v Dekorativka.cz

dodá vlasům objem, lesk, vitalitu a pevnost slabým vlasům