Schwarzkopf BC Bonacure Oil Miracle Rose Oil Hair and Scalp Shampoo 200 ml

200 ml
Bio

• Po použití jsem měla krásné leskle vlasy
  • , zakoupeno v KadernickéZboží.cz

Jsem z výrobkem spokojená.

Příjemný šampon i na citlivou pokožku,

Druh vlasů
pro mastné vlasy
Určení
dámské
Objem
200 ml
Bio

Šampon s růžovým olejem pro mastné a normální vlasy.

• Po použití jsem měla krásné leskle vlasy
  • , zakoupeno v KadernickéZboží.cz

Jsem z výrobkem spokojená.

Příjemný šampon i na citlivou pokožku,

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Asi spokojenost, mám mastné vlasy a na ty nepomůže nic jiného, než časté mytí. Vyzkoušela jsem snad všechny šampony.

• , zakoupeno v vlasy-kosmetika.cz

• Voní krásně a dlouho
    • Nic jsem zatím nenašla

Výrobek jsem si oblíbila

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Vlasy jsou po něm nádherně hebké
    • krásná jemná vůně
    • mohu používat i bez kondicionéru
    • velikost balení

Šampon jsem si koupila na zkoušku a úplně jsem se do něj zamilovala. Nádherně voní a vlasy jsou po něm krásně hebké a jdou snadno rozčesávat. Růžová voda je opravdu "zázrak přírody". Jen mě mrzí, že se neprodává i ve větším balení, protože při každodenním mytí se spotřebuje velmi rychle i když na mytí stačí jen malé množství.