Schwarzkopf BC Bonacure Sulfate-Free Shampoo 1000 ml

dámské
Objem
1000 ml

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Nádherná vůně, vysoká pěnivost. Vlasy jsou po použití díky tomu, že nemá sulfáty takové vrzavé, tvrdé, chce to kondicioner, ale na moje mastné vlasy ho nedávám. Jinak podle mého i výrazně zvětšuje objem.
  • , zakoupeno v Bezvavlasy

Velke baleni za skvelou cenu.

• , zakoupeno v A-vlasy

• Blond prameny mají krásnou stříbrnou barvu, vůbec ne do žluta. Ale používám jen tento šampon.
    • Vysušuje vlasy, chce to kvalitní masku nebo kondicionér.

Jsem s ním spokojená, jen to chce kvalitní péči po mytí, aby nebyly vysušené. Ale já mám suché vlasy i tak.

Druh vlasů
pro barvené vlasy
Určení
dámské
Objem
1000 ml

Šampon pro zářivou barvu vlasů poskytuje vašim vlasům mimořádnou péči a zařivý lesk.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

Velke baleni za skvelou cenu.

• , zakoupeno v A-vlasy

• Vysušuje vlasy, chce to kvalitní masku nebo kondicionér.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Balení - 1l je super a dlouho vydží
    • musí se dokoupit pumpa... :(

Mám již po několikáté - vždy naprostá spokojenost.

• Perfektní šampon
    • Velké balení o hodně výhodnější než v drogérii a kvalita nesrovnatelná
    • Méně pění než ostatní šampony - mně osobně to nevadí, někomu se ale může zdát, že je potřeba dát víc a pak rychleji dojde :)

Hezky voní, skvěle pečuje o vlasy, po mytí běžnými šampony z drogérie je rozdíl obrovský, nebudu již používat jiný šampon než tento.

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• příjemná vůně
    • pro barvené vlasy
    • lehké rozčesání
    • profesionální objem po dobu dvou dní při mastících se vlasech
    • krémová textura s perletí
    • bez sulfátů
    • málo dostupné velké balení
    • chybí pumpička
    • lepší složení, pokud se vyrábí pro západní Evropu

Produkt používám již několik let, na trhu nejlepší možnost pro barvené vlasy a vlasy bez lesku. Vhodné pro dlouhé vlasy, nevysušuje. Řada obsahuje i bezoplachový dvousložkový kondicionér a masku. Velké balení je v přepočtu srovnatelné s cenou běžných šampónů, zakoupených v drogérii.

• , zakoupeno v Glamot

• výborný šampon
    • nevím

po několika letech marného hledání šamponu,který by mi vyhovoval jsem jsem na doporučení kadeřnice vyzkoušela tento a jsem max.spokojená