Tigi Bed Head Fully Loaded Massive Volume Shampoo 750 ml

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Zatím nepoužit, voní hezky

Dobrá cena za 750ml šamponu

• , zakoupeno v Pro-vlasy.cz

Opravdu úžasný objemový šampon pro moje jemné a křehké vlasy bez objemu. Doporučuji společně s kondicionérem téže značky. Vlasy vypadají nádherně a mají skutečný objem.

Druh vlasů
pro jemné vlasy
Určení
dámské
Objem
750 ml

Přejete si zažít masivní objem, který vydrží? Pak sáhněte po šamponu Bed Head Fully Loaded od značky Tigi. Díky inovativní technologii UPLOADER™ vytvoříte masivní objem. Oslňte okolí vzdušným objemem a svěží vůní, která pokryje vaše vlasy.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Zatím nepoužit, voní hezky

Dobrá cena za 750ml šamponu

• hezká vůně
    • dobře pění
    • nechává mastnej film na vlasech

S touto značkou mám velmi dobré zkušenosti, až na tento šampon. Je to nejhorší šampon, který jsem kdy měla. Mám po něm mastné vlasy, jak kdybych si je nemyla týden i po důkladém vymytí. Něco takovýho jsem ještě nezažila. Opravdu nedoporučuji.

krásně a jemně myje

• , zakoupeno v Notino

Tento objemový šampon používám již velmi dlouho, kupuji opakovaně, velmi dobře drží objem mých extrémně jemných vlasů, používám ho každodenně.

nejlepší šampón

• , zakoupeno v Pro-vlasy.cz

TIGI je výborná značka, mám s ní velmi dobré zkušenosti!

• , zakoupeno v Notino

• Za super cenu hodně šamponu...stačí vám dát opravdu málo...vlasy krásně voní a lépe vypadají