Urtekram šampon Aloe Vera Bio proti lupům 250 ml

URTEKRAM Šampon Aloe vera "Proti lupům" 250ml BIO Revitalizujicí šampon proti lupům dodává vlasům lesk, usnadňuje jejich rozčesávání a zbavuje jich nepříjemných lupů. ...
Doporučená nabídka BIOneeds s. r. o.

Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 908 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

Proti vypadávání vlasů
Bez silikonů

• , zakoupeno v Folly

• Vlasy jsou prijemne hebke
  • , zakoupeno v BIOneeds s. r. o.

Tento šampon používám krátce. Koupila jsem si ho spíš jako doplňek k léčbě lupů. Používám často šampony s obsahem dehtu. Je dobré je občas vystřídat něčím jiným. Zatím se mi lupy nevrátily. Vypadá to nadějně. :-)

Dokáže umýt moje husté vlasy a dostane se až k pokožce - pro mne výhoda

Vegan
Proti vypadávání vlasů
Bez silikonů

URTEKRAM Šampon Aloe vera "Proti lupům" 250ml BIO

Kombinace přírodních výtažků a olejů dodá vlasům lesk a pružnost. Pozitivní, zejména hydratační a zklidňujicí účinky aloe vera doprovázejí oživení a stimulaci pokožky hlavy díky extraktu z citrusových jader.

Přírodní extrakty máta, meduňkový olej a pomerančová kůra zanechávají vlasy příjemně hebké na dotek. Rostlinné výtažky zároveň eliminují nadměrné vymývání barvy. Čistá šťáva Aloe vera vlasové vlákno hydratuje do hloubky a zároveň pečuje o pokožku hlavy, kterou zbavuje výskytu lupů.

• Vhodné pro: všechny typy vlasů, proti lupům
  • Certifikáty: ECOCERT, Cruelty Free, Vegan
  • Použití: vlasy nejprve umyjte menším množstvím šamponu, opláchněte. Při druhém mytí dojde k důkladnému odstranění všech nečistot. Důkladně opláchněte.
  • Náš tip: pro dosažení co nejlepších výsledků kombinujte se kondicionér stejné produktové řady.
  • Složení: Aqua, aloe barbadensis leaf extract*, sodium coco sulfate, glycerine**, coco glucoside, lauryl glucoside, sodium chloride, glyceryl oleate, melissa officinalis leaf extract*, mentha piperita leaf extract*, citrus aurantium dulcis peel oil*, parfum, polyglyceryl-4 caprate, xanthan gum, lysolecithin, citric acid, coco-caprylate, tocopherol, beta-sitosterol, squalene, limonene. (* = ingredient from Organic Farming, ** = made using organic ingredients).
  • Množství: 250ml
  • Výrobce: Urtekram (Dánsko)

Urtekram je hlavní výrobce BIO potravin a přírodní kosmetiky ve Skandinávii. Společnost Urtekram byla založena v Dánsku roku 1972 a dnes sídlí v Mariageru v severním Jutsku.

Čistě přírodní biokosmetika je vyráběna bez syntetických tensidů, parabenů nebo jiných konzervačních látek, a parfémů. V Urtekramu produkty nejsou v žádné fázi procesu výroby testovány na zvířatech. Kosmetika má BIO certifikát ECOCERT. http://www.urtekram.com/

2zákazníci nedoporučují produkt

ani jsem ho nespotrebovala, prislo mi, ze se mi po nem rychlej masti vlasy, uz jen den pote byly nic moc, drive mi vydrzely 2 dny po umyti
    lupy jsou pořád

• , zakoupeno v Folly

• Vlasy jsou prijemne hebke
  • , zakoupeno v BIOneeds s. r. o.

Dokáže umýt moje husté vlasy a dostane se až k pokožce - pro mne výhoda

• skvělý výrobek
    • o žádných nevím
  • , zakoupeno v Econea

• pění méně než běžné šampony

• opravdu pomáhá proti lupům
    • příjemná, jemná vůně
    • vlasy jsou hebké, nadýchané
  • , zakoupeno v Econea

Zatím nepozoruji velké změny co se týče lupů. Ale šampon je velice příjemný a není ho potřeba hodně.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Zatim po par pouzitich dobre, uvidime po nejake dobe.

• perfektně si poradil s lupy
    • vegan
    • bez silikonů
    • bez parabenů
    • evropská výroba
    • bez sulfátů (SLS a SLES)
    • bez syntetické parfumace
    • stačí malé množství
    • vyroben z přírodních látek a jejich derivátů
    • poměr cena/kvalita/množství

Rozhodně doporučuji, opravdu jsem nadšená. Před lety jsem jednou použila šampon zn. Aussie a od té doby jsem bojovala s lupy. Vyzkoušela jsem spoustu šamponů, dva roky jsem byla no poo (vlasy si umývala pouze vodou) a až Urtekram mi pomohl a asi po čtyřech použitích je po problému. Stejnou zkušenost má i přítel, u něhož byla situace s lupy mnohem horší.
    Jsem opravdu ráda, že jsem svůj problém vyřešila díky přírodní kosmetice, bez silikonů etc. Volba na Urtekram padla hlavně kvůli složení a poměru cena/množství. Malou roli možná sehrál i fakt, že jeden z jejich výrobků jsem před nějakou dobou viděla i u kamarádky.