Vichy Dercos Nutri-Réparateur šampon 200 ml

Objem
200 ml
Bio

• , zakoupeno v Notino

Používám jej dlouho a jsem maximálně spokojená.

• jemné vlasy
  • , zakoupeno v dermocentrum.com

• lesk, vysoká hydratace a výživa bez zatížení, maximální zlepšení kvality vlasů, sametová konzistence, příjemná jemná vůně
    • cena versus balení, ale to je u Vichy normální

Pro mě zatím nejlepší šampón od Vichy, konzistence je až sametově hebká, perfektně hydratuje vlasy, díky čemuž se mi velmi rychle zregenerovaly - měla jsem je po ročním žehlení cca 2x do týdne už poměrně dost narušené. Vlasy získaly opět svůj zdravý lesk a i na dotek působí velmi zdravým dojmem. Výrobek zkrátka splňuje to, co slibuje. Doufám, že ho nepřestanou vyrábět.

Druh vlasů
pro suché vlasy
Určení
unisex
Objem
200 ml
Bio

Výsledkem výzkumu Laboratoří VICHY je šampon na bázi ceramidů, které působí přímo ve středu kutikuly. Náhražka přírodních ceramidů proniká mezi šupiny kutikuly a znovu vytváří mezibuněčné pojivo. Posiluje tak soudržnost kutikuly, a tím umožňuje chránit vlákno.

Textura: bohatý šampon. S vůní sladké mandle a ořechu karité.

Výsledky: umývá, ošetřuje a zároveň usnadňuje rozčesávání
vyhlazuje a zaceluje lámající se šupiny na povrchu vlasů
díky dostatečné výživě a obnově struktury, jsou vlasy odolnější: navrací se jim lehkost, jemnost a lesk.

Jak používat: šampon je určen pro časté mytí. Naneste na mokré vlasy, nechte působit několik minut a poté opláchněte. Jestliže se přípravek dostane do očí, okamžitě je vypláchněte čistou vodou.

Věková kategorie: vhodné pro všechny věkové kategorie.

• , zakoupeno v Notino

Používám jej dlouho a jsem maximálně spokojená.

• jemné vlasy

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• konzistence, vůně

vyhovuje

• , zakoupeno v Parfum.cz

• vlasy jsou jemnejsi :-)

Vichy je kvalitní značka a s kosmetikou jsem od nich byla vzdy spokojena :-)

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Mám dlouhé barvené vlasy, které jsou hodně zatěžovány foukáním a natáčením se sklonem k třepení. Šampon používám cca 4 měsíce-výsledek super, vlasy jsou krásně lesklé, výrazně ubylo třepení, účes drží super tvar do dalšího mytí.
  • , zakoupeno v Krasa.cz

• Mám velmi suché vlasy a zatím je to nejlepší šampon.

Doporučuji.

• užasný, vlasy jsou hebké a krásně měkké, nádherně voní

rozhodně doporučuji, vlasy jsou vyživené a dobře se rozčesávají

• , zakoupeno v Parfum.cz

Kvalitní výrobek