Ziaja vyživující šampon na vlasy Oliva 400 ml

Vyživující šampon s olivovým olejem, ureou a provitamínem B5, látkami, které jsou uznávány jako velmi účinné při péči o pokožku hlavy a vlasy...
Garantovaný nákup z EUROPARFÉMY.CZ

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 273 254 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 108 539 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • Více variant88 Kč86 % • 280 890 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 563 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 514 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 639 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 14 140 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta140 Kč100 % • 1 482 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč96 % • 17 317 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč97 % • 4 961 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč97 % • 46 125 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč96 % • 26 393 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč97 % • 18 561 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Druh vlasů
Bez parabenů
Na růst vlasů
Fialové

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Vyhovuje mi, mám jemné vlasy.

• Nemám vyzkoušeno.

tekuté
Bez parabenů
Na růst vlasů
Fialové

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt

• příjemně voní
    • svědivá pokožka hlavy po použití

Něco mi v šamponu nesedlo, možná alergie na nějakou složku, neskutečně mě po umytí svědila pokožka hlavy. Vlasy se zdály v pohodě, hebké, nemastné, ale pokožka hlavy mi tento šampon nesnášela. Za sebe doporučit nemohu, ale je to jen má osobní zkušenost.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Vyhovuje mi, mám jemné vlasy.

• Nemám vyzkoušeno.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v VENTAonline.cz

Ještě jsem nevyzkoušela

• Vyživuje, skvěle voní

Tento šampon si kupuji už po několikáté a stále mě nepřestává udivovat. Měla jsem zničené a suché vlasy, ale tenhle šampon spolu s maskou na vlasy udělal zázrak a vlasy mám nádherné a zdravé. Takové jsem je neměla ani nepamatuji.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Kupuji synovi. Vzhledem k jeho velké spotřebě šamponu je toto volba dobrého šamponu za dobrou cenu

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

Zakoupila jsem již po 2. Krásně voní, vlasy jsou hebké, lesklé a nelítají.

• Vynikající
  • , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Příjemná vůně.
    • Doporučuji tento šampón použít s kondicionérem, bez něho jsem z tohoto šampónu měla zacuchané vlasy, což s jiným šampónem bez kondicionéru nemívám. Ani dceři šampón nevyhovoval.

Produkty značky Ziaja mám celkem ráda, ale tohle je první jejich produkt, který si již znovu nekoupím.

• , zakoupeno v Notino

Tento výrobek byl zakoupen poprvé